İfi nano idsd veya micro farkı

'Rehber Konular' bölümünde C73 tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
  2. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
  3. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
  4. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
    Araştırıyorum araştırmasına almış olmak için almak istemiyorum çokda masraf yapmak istemiyorum 200 /250 TL gibi bütçe ayırmak istiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. CongoFather

CongoFather MP3

Beğenileri:
    439
    Cardas alabiliyorsaniz üçü arasından o tercih edilir. TTAF ve digeri çöp..

6. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
  7. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
    Herkese selamlar bir sorum olacak dsd oynatabilen daclar ile oynatamayan daclar arasında MP3,flac ,cd vs gibi kayıtlara göre ne gibi farklar hissettiniz.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. OzanBc

OzanBc Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ifi Nano Black Label deneyimlerini ben de çok merak ediyorum. Keşke forumda da güzel bir incelemesi olsa. Forumlar dışında yapılan yorumlar genellikle ticari kaygı taşıyor gibi geliyor bana.

9. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
    Herkese selamlar, birkaç haftadır ifi idsd nano black label dac dinliyorum. Ürünü Dükkan Hifi’den aldım. Gerek satış öncesi gerek satış sonrası Hakan Burkut Bey’e forum üyelerimizden CongoFather’ın az başlarını şişirmedim teşekkür ediyorum. Tutup inceleme yazacak kapasitede görmüyorum kendimi izlenim diyeyim. Nanoyu 2 şekilde kullanıyorum. Birisi streo amfi hoparlör laptop kaynak olarak diğeri iphone 7 kaynak olarak uzun seyahatlerde kullanıyorum. Soru sormuştum dsd oynatan daclar ile oynatamayan dacların farkı diye kesinlikle var. Kayıt kalitesini hemen anlıyorsunuz. Optimize edilmiş Foobar2000 ile 24-96 kayıtları vdac ve nano ile dinlediğimde kör testde bile farkı anlıyorum. Tidal master kayıtlar direk anlaşılıyor. Hatta spotify, stingray uygulamaları bile farklı çalıyor. Daha önce müzik dinlemiyormuşum dedirtiyor. 2. kullanımım olan iphone 7 kaynak ses şiddeti olarak yarıyı geçemedim. Apple store lightning-usb kamera adaptörü ve usb 3.0 erkek dişi jak sipariş verdim. Taşıma çantası yerine hardisk çantası kullanıyorum yanımda taşıdığımda. Uzun süre şarzda bırakmak zarar verebileceği düşüncesiyle cata zaman ayarlı priz aldım 3 saat kalması yetiyor mavi ışık söndümü şarj işi tamam.Usb kablosu ile usb takılabilen 5v herşey ile şarz edebiliyorsunuz yada pc, laptop usb girişiyle. Muhakkak çok daha iyi daclar vardır. Bana göre parasının karşılığını fazlasıyla veriyor. Almayı düşünen arkadaşlara.

Son düzenleme: 29 Nisan 2018
    Mikrobiyolog, mfya, SoundMeister ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. SoundMeister

SoundMeister MP3

Beğenileri:
    91
    Bilgilendirici yorumlar yapmanız güzel bir şey ancak keşke bu kadar fotoğrafı tek yorum altında toplayıp o şekilde paylaşsaydınız. Bu şekilde her fotoğraf için farklı bir gönderi görsel kirlilik yaratıyor. :)

C73 ve mfya bunu beğendi.
  11. sensable

sensable WAV Moderatör

Beğenileri:
    509
    Tamamen görüntü kirliği olmuş. İlk attığınız fotoğrafı silmiyorum, eğer başka yüklemek istediğiniz fotoğraf olursa aynı mesajı editleyerek içine ekleyebilirsiniz. @C73

12. C73

C73 MP3

Beğenileri:
    16
    .

Son düzenleme: 3 Mayıs 2018
    sensable bunu beğendi.
  13. sensable

sensable WAV Moderatör

Beğenileri:
    509
    Tamamdır düzenledim ben @C73 Size de keyifli dinlemeler olsun.

C73 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş