0-50$ arası Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' bölümünde baran88 tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. baran88

baran88 Yönetici

Beğenileri:
    2.311
    Bu başlıkta 0-50$ arasında satılan kulakiçi kulaklıklar hakkında tavsiye verilecektir.

Lütfen sorularınızı bu başlık altından sorup, konu kirliliğine sebebiyet vermeyiniz.

Tavsiye isterken lütfen;

- Bütçenizi,
    - Sıfır veya ikinci el tercihinizi,
    - Yurtiçi veya yurtdışı alım durumunuzu,
    - Ne tür müzikler dinlediğinizi,
    - Nasıl bir ses aradığınızı,
    - Ve diğer beklentilerinizi

yazarsanız daha kısa sürede, daha doğru öneriler alabilirsiniz.

İyi forumlar.

İlgili kategori içinde yer alan geçmiş tavsiye konuları;
    http://techno-fi.net/forum/konu/0-100tl-arası-kulakiçi-kulaklık-tavsiye-başlığı.2179/
    http://techno-fi.net/forum/konu/100-300tl-arası-kulakiçi-kulaklık-tavsiye-başlığı.2180/

Son düzenleme: 27 Nisan 2018
    refuserQ, prostheticwhim, Pax ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. AlperÇ

AlperÇ MP3

Beğenileri:
    97
    Hepsini itina ile beğendim :D çünkü yaptığınız işi beğeniyorum.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baran88 bunu beğendi.
  3. alper007

alper007 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar 60-70 tl bandında(duruma göre 100 tl ye kadar çıkabilirim) derin ve güçlü baslara sahip kulakiçi kulaklık arıyorum şu an elimde rock zircon var basları mükemmel ancak tiz sesleri tat vermediği için arayış içerisine girdim yurt içi yurt dışı farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum

4. barocka

barocka MP3

Beğenileri:
    121
    Mem
    Memt x5 öneririm.

5. alper007

alper007 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Valla hocam yazacaktım unuttum daha önce birinin tavsiyesiyle memt x5 aldım bir kaç gün sonra sattım beklentimin çok uzağındaydı hatta sırf onun için spinfit earbuds tipslerden aldım yinede tatmin olamadım audiobudget te kulaklığı çok övüyorlar belkide benin kulak yapıma uygun değil

6. bahirtaha

bahirtaha Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    audiobudget ta övülen bazı kulaklıklara farklı sitelerde pek te olumlu yorum yazılmadığını gördüm ,audiobudget pek güvenilir gibi görünmüyor .

7. Atilla

Atilla MP3

Beğenileri:
    89
    Bu fiyat aralıgında musicmaker tomahawk iem'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
    45 dolar fiyatı var ama 100 dolar bandındaki f/p iemleri kadar iyi çalıyor.
    Ses rengi sıcağa yakın dengeli, basslar kuvvetli. Tam bir allrounder diyebilirim.

akaelos bunu beğendi.
  8. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.491
    Memt X5 bende de var bu kadar övülen 15 dolarlık kulaklığı bir deneyeyim diye aldım ama tam bir fiyasko acaba bendekinde sorun mu var diye düşünmüştüm ama değil anlaşılan.

9. barocka

barocka MP3

Beğenileri:
    121
    O zaman KZ ATR...
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 4 Mayıs 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 4 Mayıs 2018 ---
    Hayri Hocam kendi uçları çok kötü onlarla denediysen belki ondandır. Ben spinfit ile kullandım, çok keyifli basslar aldım. Bass hobimi başlatan kulaklıktır Memt x5.

10. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.491
    Osman hocam bende spinfit yok denemedim ama konu sadece bas değil kulaklığın genel karakteri ile ilgili. 5 dolarlık VE Monk Plus Earbud'ını (earbud olduğu için bastan feragat ederek) daha gerçekçi daha başarılı buluyorum.

refuserQ, EthnicMusic, Pax ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. ivanmilinski

ivanmilinski Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Saygılar,

200 liralık bir bütçem var. Adım adım odyofilliğe doğru gidiyorum gibi görünüyor, bu yüzden beklentimi hep yüksek tutuyorum.
    Dengeli bir kulakiçi kulaklık arıyorum, AKG Y20 kullanıyordum, pek tatmin etmedi malesef. Ağırlıklı olarak Deep House, Techno, Country ve Klasik müzik dinliyorum. Vokal ağırlıklı parçalar tabi.. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

12. Soundtman

Soundtman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    konu aktif mi bilmiyorum ama souındtrack tarzı müzik dinliyorum meeelectronics A151p almayı düşünüyorum 50 doları geçmeden 45 dolar civarında alternatif önerisi olan var mı ?

13. Soundtman

Soundtman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Eski konuda ki kulaklıkların bazıları üretimden kalkmış bulunmuyor kur farkından dolayı kc06 236 tl ye geliyo benim 200 civarın da mümkünse altında kalmam gerekiyor tavsiyeniz var mı?

14. Falconakin

Falconakin Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Merhabalar. iki kulaklık arasında karar aşmasındayım fakat aklımda bazı soru işaretli var sennheiser cx5.0 ve audio technica cks990 bass ağırlıklı tarp music ve yavaş ritimli yabancı müzikler dinliyorum bana iki tarzında ihtiyacını karşılayacak bir kulaklık lazım ikisinin arasında ses farkı nasıl olur kullanan deneyimleme fırsatı bulan varsa yardımcı olabilirler mi?

15. Awésomé

Awésomé MP3

Beğenileri:
    188
    Bırak ikisini deneyimlemeyi, birini bile dinlemiş olan birini bulmak zor bence. O yüzden ingilizceniz varsa Amazon gibi sitelerden yorum okuyun veya youtube'dan video izleyin.

16. Falconakin

Falconakin Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Cevabınız için sağolun fakat cks990 için pek inceleme bulunmuyor forumda 1 2 tane inceleme buldum anca ingilizce bilmedediğimden kaynaklı.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2018
  17. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    133
    ben eskiden cks990'ı dinlemiştim, belleğimde iyi bi yere sahip değil ama yıllar geçti tabi. google çevirisi idare eder bence düşünce oluşması için

18. Metalingus

Metalingus MP3

Beğenileri:
    54
    Soundmagic E10C ve Beyer Byron o konuda What Hi-Fi ödüllü, beyer'i dinlemedim ama soundmagic e10c aylarca kullandım, fiyatını sonuna kadar hakediyor, malzemesi de çok kaliteli, taşıma çantası da öyle.

Chaturanga bunu beğendi.
  19. Serdard

Serdard Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar selam.

Kulaklığımın solu bozuldu ve kablolar kopacak seviyeye geldi. Artık 100 Tl altı (ne kadar altı olursa o kadar iyi), günlük ve koşuda kullanıma uygun, ses seviyesi düşük olmayan, bassları üzmeyecek, boyun arkası kablolu, mümkünse bırakınca birbirine kitlenecek şekilde mıknatıslı, şarjı 7-8 saat gidecek güncel en iyi f/p ürünü kulaklık önerilerinizi rica ediyorum. Yurtiçi alım öncelikli tercihim ama yurtdışı da olabilir. Club ve dans müziği severim, radto fg ve power fm tarzı radyolar dinlerim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2018
  20. La Belle Indifference

La Belle Indifference Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Selamlar,

100 liraya kadar, yurtiçi ya da yurtdışı, midleri ve mikrofonu iyi olan, dayanıklı bir kulaklığa ihtiyacım var arkadaşlar. Müzik dinlenmeyecek yalnızca sesli görüşme için kullanılacak. Annem hatrı sayılır miktarda kulaklık eskitti, bu noktada iyi bir tavsiyeye ihtiyaç var :) Biraz okudum, araştırdım ama bir sonuca varamadım.

Cevaplayanlara teşekkürler.

Sayfayı Paylaş