Düşük Bütçeye F/p Ses

'Ekipman Genel' bölümünde .~. tarafından 20 Ağustos 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. bahirtaha

bahirtaha MP3

Beğenileri:
    21
    Sennhesier momentum 2 over ear tavsiye ederim kulak üstünde yüksek derecede f/p dir,bose den uzak durmanızı tavsiye ederim bu arada aynı fiyata genelde iemlerden daha iyi performans alındığını düşünüyorum tabi istisnalar olabilir ,anlamadığım nokta ise xb10 almaktan neden vazgeçtiniz ? Öğrenci olduğum ve cazip bir teklif aldığım için satmıştım yoksa çok tatlı cihaz .

2. .~.

.~. MP3

Beğenileri:
    64
    Kulaklığa göre dac almayı düşünüyorum. Sanırım xb10 konusunda saçma hareket ettim. Tabi birazda forumdaki it03 ilanını kaçırmamında etkisi var... Bu arada hocam sokakta falan momentum 2 acaba biraz garip durur mu ki;D

3. bahirtaha

bahirtaha MP3

Beğenileri:
    21
    Gayet şık bence garip duracağını düşünmüyorum :) çok güzel sesi var ben çok beğeniyorum ,bu arada 80$ seviyesinde xb10 için alternatif olduğunu düşünmüyorum .f/p olarak rakipsiz .

fosther bunu beğendi.
  4. intercosmics

intercosmics Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    su an kullandigim kulaklik ibasso it01. dac olarak smsl idea kullaniyorum. performanstan fazlasiyla memnunum.tasinabilirlik acisindanda bence cok ideal.

Sayfayı Paylaş