Ekipman Tamir Başlığı

'Kendin Yap (DIY)' bölümünde guneysar tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde başlatılan konu.

1. axcea11

axcea11 MP3

Beğenileri:
    16
    Arkadaşlar Vsonic VSD3S kulaklıgımın kablosu bozuldu. Monitörlere giren jacklar bozuldu. Tamir şansı var mıdır acaba?

2. Özen

Özen WAV

Beğenileri:
    1.664
    offf fena olmuş yav. Umarım halledersin.
    Bu şekilde çalışıyor mu şuan

Nazım bunu beğendi.
  3. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    768
    headfide firmanın açıklamasını okudum geri takıverin çalışıyor ehe minvalinde bir açıklama yapmışlar, şu an çalışıyor olsa da moralleri sıfırladı hocam. ilk defa çinli bi firmaya işini tam yapmış demek üzereydim onu da tam yapamamışlar :D

4. MuttFTS

MuttFTS Yönetici

Beğenileri:
    655
    Eğer uçlarla tutturuncu sıkıntı yaratmıyorsa yapıştırmayın, yani ben olsam yapıştırmazdım. Diğer türlü bali olabilir arkadaşınızın dediği gibi ama kuruması uzun sürebilir. Çok çok az oranlarda kullanırsaniz belki japon bile olabilir. (iyisinden)
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 28 Mart 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 28 Mart 2018 ---
    Satıcıyla iletişime geçin derim. Kolay bi değişim olabilir.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 28 Mart 2018 otomatik olarak birleştirildi ---
    Neresinin döndüğünü, doğrusunu söylemek istersem tam olarak anlayamadım.

Eğer plastik yer döndürüyorsa ve metal uç o içeride kalıyorsa yapıştırmak çok zor.

Eğer metal uç ve metal yuva hep birlikte dönüyorsa, çift bileşenli epoksi metal yapıştırıcı tavsiye ederim.

Sanki hep birlikte dönüyorlar gibi, yani epoksi iş görür gibi. Ama sonra çıkmaz bilginiz olsun ;D

Söylediğim epoksiye bir örnek: https://www.hepsiburada.com/bison-e...msg-I62YhFlMVWmSY0ylB72XLRawwVFYaArBcEALw_wcB

rastafarian355 ve refuserQ bunu beğendi.
  5. rastafarian355

rastafarian355 MP3

Beğenileri:
    4
    @MuttFTS Hocam siparişini verdim bile artık gelince bakıcam. İlginiz için çok teşekkür ederim :angel:

MuttFTS bunu beğendi.
  6. net

net Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Merhabalar,

1More'un jack'ı kırıldı ne yazık ki. 3.5" TRRS jack tamiri için kiminle iletişime geçebilirim? Ankara'dayım bu arada. Teşekkür ederim şimdiden.

Sayfayı Paylaş