FİZY

'Genel Tartışma' bölümünde radyo tarafından 7 Eylül 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. radyo

radyo FLAC

Beğenileri:
    429
    Selamünaleyküm arkadaşlar

Yaklaşık üç ay önce Türkcell tarafından arandım. Fizy hakkında bilgilendirme ,üyelik ısrarı vs. İstemediğimi söylememe rağmen ilk üç ay 3 tl, sonrası 10 tl, istediğiniz zaman çıkabilirsiniz üyelikten, kotanızdan da götürmüyor falan deyince denemek için üye oldum. Dün üyeliğime son vermek için aradığımda 30 tl cayma bedeli olduğunu öğrendim. Tabi bu ilk telefonda söylenmemişti. Yine de kapattırdım tabi. Bir iki ay sonra telefon ve internet hattımın süresi de doluyor. Sırf bu tavırlarından dolayı onları da kapattıracağım kısmetse. Belki bu servislerden yararlanmaya başlayacak olanlar vardır. Onlar için küçük bir bilgilendirme ...:ok

zodiac_tauruss, jamesdean0701, Özen ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Özen

Özen WAV

Beğenileri:
    1.725
    Bu TLF operatörleri iyice cazıttı yavs

3. radyo

radyo FLAC

Beğenileri:
    429
    Ha iyi mı oldu? Hem bir musteri kaybetti hem de bunu duyanların aklında soru işareti kaldı. Herkese de söylerim, hiç acımam:)

jamesdean0701 bunu beğendi.
  4. mfya

mfya FLAC

Beğenileri:
    859
    Ben de operatörlerle sık sık tartışıyorum. Her konuşma başında temsilci kıza "benim sıkıntım sizinle değil, kurumla olduğu için lütfen söylediklerimi kişisel algılamayın" diyorum tabi onlar yine üslup bozunca "bu şekilde devam edeceksiniz ya görüşmeyi sonlandırın ya da benim de farklı üsluba gireceğimi bilin" diyorum :) bunları söylerken her zaman için ben de ses kaydı yapıyorum. Sizlere de tavsiyem, hiçbir şekilde delil olarak sunulamasa da müşterinin "elimde yaptığınız yanlışın kaydı var" şeklindeki tavrı kurumları yeterince caydırıyor. Tabi ben asla kayıt tuttuğumu söylemem "size ispat edebilirim ama siz zaten kayıt ediyorsunuz değil mi" demek yetiyor :D

Şu "kol" sentırlar bizi bile bu hale getirdi ya alacağınız olsun fırsatçı operatörler...

Bir de başlık ne kadar olumsuz olsa da merak farkettim ki Fizy hiç kullanmadım ve merak ettim. Ses konusunda herhangi bir iddiası veya arşiv, arayüz gibi tercih edilebilecek herhangi bir avantajlı özelliği var mı?

5. .~.

.~. MP3

Beğenileri:
    64
    Yüksek kalite yok. Türkçe parçlar bile eksik...
    Sanırım bu kadar açıklama yeterli olur:)

mfya bunu beğendi.
  6. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.954
    320 kbps desteği vardı yanlış hatırlamıyorsam. 2017 yılı içerisinde ayda 3 liraya falan premium alınıyordu. streamingle pek işim yok ama daptaki parçalardan sıkılınca iş görüyordu arşivi ve ses kalitesi. daha sonra ayda 10 lira vereceksin muhabbeti oldu bıraktım.

mfya bunu beğendi.
  7. stakanar

stakanar MP3

Beğenileri:
    111
    Türkün neyi düzgün ki cell i düzgün olsun klasik Türk hizmeti işte :D

Sayfayı Paylaş