Glaxy Note 4 Dac performansı yeterli mi ?

'Müzik Çalarlar Genel' bölümünde Alivhtsntrk tarafından 10 Mayıs 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. Alivhtsntrk

Alivhtsntrk Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Merhabalar

Ben fazla anlamadığım için size sormak istedim. Samsung note 4 ile müzik dinliyorum. Kulaklık olarak B&O H3 almak istiyorum fakat lg ler için üretilmiş onların ses performansı iyiymiş sanırım. Benim telefonumda dac olarak Wolfson WM5110 var sanırım acaba benim telefon kullaklıklarımı besler mi yoksa telefon anfisi kullanmam gerekir mi ?

Teşekkürler ...

2. akaelos

akaelos FLAC

Beğenileri:
    135
    Bir dapın yanına yaklaşamaz bende şuan note 4 kullanıyorum

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ilkercom

ilkercom FLAC

Beğenileri:
    259
    En kötü telefonlardan birisi. BEn kablolu kulaklık bağlamıyorum hiç.

GM5 Plus bile çok daha iyi.

4. Alivhtsntrk

Alivhtsntrk Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Kulaklık amfi si ile bu durum telefi edilebilir mi ? Olmadı telefonu değişicem

5. darkainu

darkainu FLAC

Beğenileri:
    772
    Telefonu degisene kadar bi Sony a45 veya a35, olmadi a15 alin daha iyi. Hatta Sansa clip + da olur.

6. Awésomé

Awésomé MP3

Beğenileri:
    190
    O kadar da kötü olduğunu sanmıyorum. Hatta ortalamanın üstündedir bence Note 4'ün Dac'ı.

7. ilkercom

ilkercom FLAC

Beğenileri:
    259
    sansa clip+ note4 den fersah fersah öndedir. ÖZellikle az biraz güçlü kulaklıkta direk büyük fark var.

ben sansa clip+ da kullandım. uzun süre fiio x3 kullandım. diyebilirim ki note4 çok çok kötü. Şu anda note4 kullanıyorum kabloyla kulaklık bağlanmıyor buna çok çok düşük kalite. General mobile GM5 bile daha iyi note 4 den.

Size abartı gibi gelecek samsung o kadar geri kaldı ki adamlar farkı kapatmak için gittiler harman kardonu satın aldılar. Samsung un tarihinde hi-end ürün yok bi defa.

Telefonu değişmeniz de sizi 1 seviye ilerletir. Ama fiio x5 gibi bir dap alsanız ikinci elde çok daha büyük adım atmış olursunuz.

Note 4 pili eskidiyse biraz yavaşlar yoksa halen güzel iş görüyor.

akaelos bunu beğendi.
  8. Alivhtsntrk

Alivhtsntrk Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Hocam bu dap ları araştırdım çok pahalılar ne yazık ki o kadar param yok . Bu lg nin amfisi varmış onu alsam kullansam yada kulaklık amfisi varmı önerebileceğiniz ucuz yollu :)

9. ilkercom

ilkercom FLAC

Beğenileri:
    259
    Bence bütçe dar ise sansa clip filan düşün. Şu sıralar bütçe sıkıntısı herkes için var. dolar olmuş 4,5 lira. yerli malı da yok gibi bişey.

ayrıca kulaklık olarak ne kullandığın da önemli.

10. Metalingus

Metalingus MP3

Beğenileri:
    54
    Ben de fiio q1 mark ii var taşınabilir olarak kullandığım, sese katkısı ciddi. iphone x ile bağlıyorum. ama pek ekonomik bir ürün değil, 650tl civarında. q1 mark 1 düşünebilirsin, ya da ikinci el dragonfly black. daha düşük bütçeli ancak sansa clip gibi ürünler var

11. Alivhtsntrk

Alivhtsntrk Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    B&0 H3 aldım note4 ile kendi kulaklığından bir fark göremedim sansa clip almaya çalışacağım

Sayfayı Paylaş