hifimyfi Mağazamız Açıldı!

'Bircom (Sennheiser, A&K, Comply)' bölümünde Bircom Consumer tarafından 29 Mart 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. hifimyfi

hifimyfi MP3

Beğenileri:
    398
    Selamlar Arkadaşlar,

Sennheiser ve Astell&Kern markaları ile birlikte Türkiye'de belki de bir ilki gerçekleştirerek, ofisimizde odyofillerin bütün ürünlerimizi deneyimleyebileceği bir deneyim merkezi oluşturduk. Bu deneyim merkezimiz bireysel deneyimlerin yanı sıra; lansmanlara, etkinliklere ve güzel buluşmalara ev sahipliği yaptı.

HiFiMyFi.png

Bu deneyim merkezimizi yeni bir oluşum ile Kanyon Alışveriş Merkezimize taşıdık. Yeni bir konsept ve İsim ile: Hifimyfi. Bu mağazamızda Sennheiser ve Astell&Kern ürünlerin yanı sıra Audioengine, Music Hall, Comply gibi markaların ürünlerine de ulaşıp deneyimleyebilirsiniz.

hifimyfUo2.jpg
    hifimyfUo3.jpg
    hifimyfUo1.jpg
    hifimyfUo8.jpg
    hifimyfUo7.jpg

Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Herkese bol müzikli günler ve iyi forumlar.

Falconakin, kayisikent, complete ve diğer 28 kişi bunu beğendi.
  2. akaelos

akaelos FLAC

Beğenileri:
    135
    Öncelikle hayırlı olmasını dilerim ama ben şahsen Balıkesir'de yaşadığım için sormak zorunda hissettim Kanyom avm İstanbul'da mı?

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hifimyfi bunu beğendi.
  3. mfya

mfya FLAC

Beğenileri:
    858
    Evet İstanbul. Geçenlerde deneyim merkezi için uğradım. Hayırlı olsun güzel mekan olmuş. En azından bu kez araç park yeri sıkıntısı yok. Yalnız AVM içi tabelalarda dükkan adı göremedim. Dükkan biraz arkaya saklanmış. WC ararken tesadüfen buldum :D

Falconakin, hifimyfi, akaelos ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.547
    Hayırlı uğurlu olsun, biz Angaralılara yoh mi? :)

hifimyfi, mfya, akaelos ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  5. MuttFTS

MuttFTS Yönetici

Beğenileri:
    663
    Guzel haber :)

Tam da dun kucuk bi bulusmada, Turkiye’de boyle yerler olmadigi hakkinda konusmustuk.

hifimyfi bunu beğendi.
  6. zagorino

zagorino MP3

Beğenileri:
    60
    A&K'nin hangi DAP'larini deneme sansimiz var en onde 3 tane model gorunuyor

hifimyfi bunu beğendi.
  7. bald63

bald63 MP3

Beğenileri:
    34
    Şık mağaza olmuş. Amacı da artısı. Hayırlı olsun.
    Link de benden gelsin www.hifimyfi.com

hifimyfi ve prostheticwhim bunu beğendi.
  8. SonyPro

SonyPro FLAC

Beğenileri:
    94
    İzmirde sıkıntı çekiyoruz böyle mekanlar bulmak için. Bilenler pm den yeşillenditebilirmi?

Ozgur bunu beğendi.
  9. Ozgur

Ozgur MP3

Beğenileri:
    41
    Şu konu İzmir dükkanhifi adresi var, bende izmirdeyim daha gitmek nasip olmadı.

10. Ozgur

Ozgur MP3

Beğenileri:
    41
    SonyPro bunu beğendi.
  11. hifimyfi

hifimyfi MP3

Beğenileri:
    398
    Selamlar, Astell&Kern müzik çalarların bütün modellerini hifimyfi kanyon mağazamızda deneyimleyebilirsiniz.

Daha da arttırma ve ürünlerimizin ulaşılabilirlik ve deneyimlenebilirliğini arttırma konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

Belki bir sonraki adres Ankara olabilir, neden olmasın? :)

mfya, akaelos, Chaturanga ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.547
    Çok memnun oluruz. Başkentte mutlaka olmalı düşüncesindeyim.

Diğer iller ve bölgeler içinde bölgelerin en büyük illerinde açılabilir, ancak tüm illere açılana kadar "gezici deneyim merkezi" de düşünülebilir. Bir ya da bir kaç araç buna uygun şekilde donatılsa ve bölgesel planlama yapılsa örneğin 15 gün ege bölgesinde, 15 gün iç anadoluda, 15 gün güney doğu anadolu da vs.. gibi..

Yılın ilk 6 ayında ve ikinci 6 ayında olmak üzere yılda 2 kez böyle tüm bölgeleri kapsayacak tur düzenlense, daha önceden duyurusu yapılan bir plan dahilinde süper olur.

Ayrıca bu sayede kaliteli ses bilinci ülke çapında arttırılmış olur.

Hatta bunu keşke forumun önderliğinde firmaların sponsorluğunda bir ulusal odyofil şenliğine çevirebilsek. Düşünün bir tır ülkeyi geziyor içerisinde destek veren firmaların kulaklıkları, DAP ları, DAC ları, hem odyofilliğe katkı, hem firmalar için reklam, hem bizler için şenlik olurdu :))

akaelos, hifimyfi ve refuserQ bunu beğendi.
  13. VirtuFortuna

VirtuFortuna DSD

Beğenileri:
    3.139
    Bugün ben de konuyu gördükten sonra mağazayı sürpriz bir ziyarete gittim. Özgür'ün orada olması çok iyi oldu, sağ olsun kendisi yine en iyi şekilde ilgilendi. Mekan çok güzel olmuş tebrik ediyorum. Devamını bekliyoruz açıkçası. Mağazadaki ortam ve yine özel dinleme odası çok güzel düşünülmüş ve şık olmuş. Kıymetini bilmek lazım bana sorarsanız. Bu tarz gidip rahat bir şekilde dinleme yapılabilecek üst kalitede bir yer bulmak çok zor.

AK SP1000'in Copper ve SS versiyonlarını dinleyip direkt karşılaştırma şansının yanında, yakında lansmanı yapılacak olan AK70 MKII'yi dinleme şansım oldu. Ardından Sennheiser HD660S, HD800S ve HD650 dinledim. SP1000cu yakında DAP Puan Tablosuna eklenecektir.

Forumdan İstanbul'da bulunan arkadaşların gitmesini şiddetle öneriyorum. Gelecekte buluşmaları burada düzenleyebileceğimize dair de Özgür ile konuştuk. Bence böyle bir mekanda çok güzel buluşma yapılabilir.

------------------------------------------------------------------------

Headfonia bunu beğendi :ok :evl

Son düzenleme: 31 Mart 2018
    moonstar, Pax, mfya ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  14. baran88

baran88 Yönetici

Beğenileri:
    2.319
    Yakında başlığını açacağım, Techno-Fi - hifimyfi işbirliği ile lansman düzenlenecek. Az kaldı Lieven'den reklam parası isteyeceğiz site yönetimi olarak:)

mfya, akaelos, Zenetic ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  15. DefinitioN

DefinitioN Analog

Beğenileri:
    3.761
    Bir Samsunlu olarak tebrik ediyor ve de hayıflanıyorum.İstanbul şanslıdan da öte.

Sizden ve adminlerimizden bu şansı 'bir parçasıyla da olsa' tüm Türkiye'ye yaymanızı bekliyoruz.[Bkz:TUR] :ok

@hifimyfi

Son düzenleme: 27 Mayıs 2018
    AlperÇ, refuserQ ve akaelos bunu beğendi.
  16. florence

florence FLAC

Beğenileri:
    846
    Deneyebilmemiz için demo hdv 820 mevcut mu acaba?

17. hifimyfi

hifimyfi MP3

Beğenileri:
    398
    Demoda HDV 820 mevcuttur. dilediğiniz zaman mağazamızı ziyaret edip deneyimleyebilirsiniz.

akaelos bunu beğendi.
  18. hanbugra

hanbugra Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    İlk öncelikle hayırlı olmasını diliyorum , umarım her şey dilediğiniz gibi olur :tel ancak Türkiye de olmadığımdan iletişim adresinize telefon ile ulaşmak istediğimde sorun yaşıyorum.Umarım kısa bir süre sonra çözüme kavuşur konu .

Sevgiler saygılar

Sayfayı Paylaş