Massive Attack - 25.06.2018 - Zorlu PSM

'Kültür&Sanat Etkinlikleri' bölümünde Italoman tarafından 22 Mart 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. Italoman

Italoman WAV

Beğenileri:
    993
    25 Haziran’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek konserin biletleri satışta. Biletler Biletix’te.
    F154545C-46F1-42DA-9BEC-34F54EE08E5D.jpeg

refuserQ, Zenetic, Chaturanga ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. darkainu

darkainu FLAC

Beğenileri:
    717
    Yillar once Kurucesme'de gitmistim, canli performanslari bence cok guzel. Gittikleri ulkelere gore ozel hazirlaniyorlar ekranlardaki yazilar vs.

Bu konserin biletlerini de ciktigi gun aldim, umarim Zorlu'da da guzel olur.

Albumlerine gore canli calarken daha rock etkisinde yorumluyorlar parcalarini bu arada.

refuserQ, Pax ve Chaturanga bunu beğendi.
  3. sphynx

sphynx MP3

Beğenileri:
    9
    Gidecek olanlar bu post altında toplanırsa, toplu bilet alımı ile indirim alabilirim. Zorlu ile kurumsal düzeyde ilişkimiz var. Diğer etkinlikleri için de kurumlara bilet temini yapabiliyoruz o yüzden toplaşırsak post altında hem bir konser etkinliği kaynaşması olabilir hem de fiyatta kar edilebilir.

4. TheMadcap

TheMadcap MP3

Beğenileri:
    186
    Ben gitmeyi düşünüyorum birkaç arkadaşımla.

5. sphynx

sphynx MP3

Beğenileri:
    9
    Kişi sayısını post altında netleştirelim ona göre bir planlama yapalım. Mesela gruptan gelecek herkese belli bölgeden bilet alabiliriz. Öncesinde bir yemek, kahve etkinliği gibi bir şey planlayabiliriz. Kaç kişi geleceksiniz toplamda?

6. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    762
    sayı yetersiz kalırsa sizin için gelebilirim onu da belirteyim. aşırı aradığım bir konser değil ama sayı için gelirim.

Sayfayı Paylaş