Razer Hammerhead Pro V2 ve Synapse Kaydı Yardım

'Kulaklık Genel' bölümünde bugragulhan tarafından 15 Mayıs 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. bugragulhan

bugragulhan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Gittigidiyor üzerinden 250 TL'ye Hammerhead Pro V2 aldım. Ürünün kutu içeriğinde hiç bir sorun yok tek eksik garanti belgesi. Satıcı ürünün Razer Synapse üzerinden kaydının yapılabileceğini iddia ediyor fakat garanti belgesi olmaması kafamı karıştırdı. Synapse üzerinden garanti kaydı yapılabilen her ürün orjinal midir ? Ve bilgisi olanlar Synapse kaydı hakkında yardımcı olursa sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. H3llDORADO

H3llDORADO Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Garanti belgen olmasa da faturasını kaybetme. Bir problem dahilinde faturanla işlem yaptırabilirsin.

3. bugragulhan

bugragulhan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Razer servisiyle iletişime geçtim. Ürünün hakiki olduğunu fakat onaylanmayan bir satıcıdan aldığım için garanti yapamayacaklarını söylediler. Bu konuda benim için sorun yok ürün orjinal olduktan sonra, sonuçta normal fiyatından çok daha ucuz bir fiyata aldım. Fakat Synapse kaydının daha önce yapılmış olduğunu söylediler. Yani ürün daha önce kullanılmış olabilir fakat dediğim gibi ne kutu içeriğinde ne de ses performansında bir sıkıntı göremedim. Sizce iade etmeli miyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş