Satılık Sennheiser HD 598 SE, Meeaudio Pinnacle P1

'Satım' bölümünde returnity tarafından 8 Nisan 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. returnity

returnity MP3

Beğenileri:
    54
    Merhabalar,

Daha üst seviye ekipmanlara geçtiğimden dolayı artık pek kullanmadığımdan elimdeki Sennheiser HD 598SE ve Pinnacle P1'i satışa çıkarıyorum.

Meeaudio Pinnacle P1:

Amerika'dan 1 yıl önce alınmış olup çok temiz kullanılmıştır. Kutusu ve içeriği birkaç tip eksik olmakla birlikte tamdır (alan olursa elimdekilerden olabildiğince ekleme yapacağım). Kablosunun kulakla temas ettiği bölümlerde resimde de görülebildiği üzere hafif bir yeşillenme mevcuttur ancak ses kalitesine olumsuz etkisini ben saptayamadım.

Fiyat: 500 TL

pinn.jpg

Sennheiser HD 598SE:

Açık kulaklıklar içerisinde oldukça iyi bir fiyat-performans oranı olan bu kulaklığı da hiç istemesem de artık ev içerisinde pek müzik dinlemediğim için üzülerek de olsa satıyorum. 2 yıl önce ABD'den satın alınmış olup herhangi bir kusuru bulunmamaktadır. Normal versiyondan farklı olarak SE versiyonunda kısa ve uzun olmak üzere iki kablo bulunmaktadır. Kutusu ve içeriği tamdır.

Fiyat: 500 TL

senn.jpg

İstanbul Avrupa yakası elden teslim edilebilir. Istanbul disina kargolanabilir. Yükselen kur sonrası fiyatlar için şimdiden özür dilemekle birlikte taliplerine şimdiden hayırlı olsun.

Not: Toplu alımlarda indirim yapılabilir.

Ekli Dosyalar:

• mojo.jpg
      mojo.jpg
      Dosya Boyutu:
      46,1 KB
      Görüntüleme:
      97
    Son düzenleme: 9 Nisan 2018
    erenn ve Pax bunu beğendi.
  2. returnity

returnity MP3

Beğenileri: