SEDEF AUDIO SE-III İNCELEME

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' bölümünde ugur86 tarafından 19 Şubat 2016 tarihinde başlatılan konu.

1. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.412
    Sesi asıl işleyen DAC (Digital to Analog Converter) yani PC için ses kartınızdır hocam. Ses kartınızı daha düşük seviyeye indirip amfi almak anlamlı olmayacaktır çünkü amfi ses kartından gelen sesi ampfliye edecek.

Ne kadar iyi ses kartınız varsa Amfi de o kadar anlam ifade eder. Ayrıca hangi kulaklık(lar)la kullanmak için amfi almayı düşünüyorsunuz? Bu cihazlar ciddi güç verirler.

zodiac_tauruss bunu beğendi.
  2. Sesci

Sesci Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Philips x2 ile kullanacağım.Evlilik arefesinde olmasam düşünmeden alacağımda imkanlarım kısıtlı bir hayli.Lambalı amfileri çok merak ediyorum :)

3. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.412
    X2 yi amfisi olupta deneyen bir arkadaş daha doğru bilgi verebilir ancak, kağıt üzerindeki değerlere bakılırsa X2 kolay sürülen, amfi ihtiyacı olmayan bir kulaklık gibi görünüyor.

Ama alıp X2 ile şimdilik olduğu kadar kullanırım, ilerde daha güç isteyen bir kulaklık alabilirim derseniz bilemem.

4. Sesci

Sesci Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Cevabınız için teşekkürler :ok

5. ilkercom

ilkercom FLAC

Beğenileri:
    238
    Sürülmesi kolay bir kulaklık bile olsa lambalı amfi kullanmak ciddi fark yaratır. Ancak ses kartını satıp bunu almak bir yerden feragat edip diğer yandan artı sağlamak olur.

Tabii satacağınız ses kartının ne olduğu da önemli.

coolblue bunu beğendi.
  6. Sesci

Sesci Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Merhaba ses kartım audiotrak hd2, opampları değiştirdim muses 8920 yaptım. O zamanlar müzik setiyle dinlediğim için ses kartı alma yoluna gitmiştim.Şimdi kulaklıkla dinlediğimden bir soru işareti oluştu gidereyim dedim :) En iyisi uygun zamanda ses kartına ek olarak amfi almak :ok

7. Onur668700

Onur668700 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Bugün itibariyle sedef 3 amfim elime ulaştı. Hızlı kargo için Ahmet Bey'e teşekkür ederim. Ürünü hd650 ile denedim. Gerçekten çok başarılı. Aklında soru işareti kalan varsa hiç düşünmeden alsın. bu fiyata, hatta 2 katı fiyata daha iyisini aramasın.

8. OzanBc

OzanBc MP3

Beğenileri:
    43
    Vallahi bu amfi beni çok tahrik ediyor. Sanırım bu ay içinde kendime bir doğumgünü hediyesi alacağım. Yine de sabırlı olmakta fayda var :) Allah'ım sen aklıma mukayyet ol :)

Carpediem bunu beğendi.
  9. Carpediem

Carpediem MP3

Beğenileri:
    21
    ! tane de ben düşünüyorum yerli yurdun malı misali.

10. stakanar

stakanar MP3

Beğenileri:
    102
    Güzel bir amfidir se3. Elimde daha iyisi olsada hala kullaniyorum,bu fiyata gerçekten bedava düşünen arkadaşlara bu fiyat aralığında tek tavsiye edeceğim amfisidir kendisi :)

Mikrobiyolog bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş