Spotify mobilde volume seviyesi çok düşük

'Yazılımlar' bölümünde UmutYLMZ tarafından 20 Mayıs 2015 tarihinde başlatılan konu.

1. UmutYLMZ

UmutYLMZ Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Telefonum normal şartlarda kendi muzik calarinda caldigi muziklerde gayet yuksek bir cikis veriyor. Telefonum LG G2, ancak spotify'in tum sarkilarda ortak volume ayari sunmasiyla mobilde ciddi bir volume düşüşü yaşadim. Sizlerde de ayni sorun var mi?

2. delgren

delgren MP3

Beğenileri:
    97
    Ben de aynı sorundan muzdaribim, hatta daha bu sabah iyice sinir olmuştum. LG G Pro Lite var bende (Optimus diye de geçiyor galiba), özellikle yeni aldığım RE-400'lerde sorun iyice belirginleşti. Son ses seviyesinde dahi yeterli gelmiyor ses. Gerçi ben telefona suç atmıştım ama normal müzik çalar kısmından denemedim hiç :angel:

3. UmutYLMZ

UmutYLMZ Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Evet hocam ben ayni telefonla bundan bir iki ay once spotifyfa son seste dinleyemiyordum iki tik asagisi yeterli geliyordu suan son seste ciddi anlamda ses yetersiz geliyor. Telefonun kendi muzik calarinda boyle bir sorun yok anladigim kadariyla sorun tamamen spotify kaynakli. Siz de bir deneme amacli kendi muzik calarinizdan bakip son durumu belirtir misiniz?

Edit: malum mu oldu nedir az once güncelleme geldi hocam kontrol edin, suan eski seviyesine geldi ses... Konuyu buraya acmami mi bekliyorlarmis acaba :D

Son düzenleme: 20 Mayıs 2015
  4. ardacumhur

ardacumhur WAV

Beğenileri:
    778
    @UmutYLMZ konu açsa da güncellemeyi salsak demişler :D :hug

5. florence

florence FLAC

Beğenileri:
    632
    Androidde dusuk, ios'ta volume sorunu yok. S5 ve 5S bahsettigim telefonlar.

6. bLind

bLind FLAC

Beğenileri:
    120
    Her şarkı için aynı ses seviyesini seçmeyin bence.

7. UmutYLMZ

UmutYLMZ Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Mobilde bu secenek aktif degildi ancak buna ragmen cok dusuk geliyordu sanirim bu hatanin farkina varmis olacaklar ki, ben konuyu actiktan 1 saat sonra guncelleme geldi ve suan eski haline dondu yaklasik 1 aydir boyleydi. Suan sorun yok

djalimarmaris bunu beğendi.
  8. Ufuk

Ufuk Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Androidde hala spotify nin ses yüksekliği düşük hocam

9. Totem

Totem MP3

Beğenileri:
    35
    Deezer biraz daha yüksek

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    bir parça konuyu hortlatmış olacağım ama..2-3 aydır spotify premium üyelik almıyordum..enpara kampanyası ile tekrar dönüş yaptım :) şimdi yeni bir seçenek eklenmiş..ses normalleştirmeyi etkinleştir seçeneğinin altında bir de kutucuk var, ses seviyesi ayarı yüksek sesli (dinamikleri düşürebilir normal ve sessiz (dinamikleri korur) buınlardan hangisini seçersek maksimum verimi alırız? hem ses yüksekliği hem ses kalitesi olarak.

11. Özen

Özen WAV

Beğenileri:
    1.616
    en para kampanyası ne hocam söylede bende yapayım farklı hesapdan :D

12. Cyril

Cyril MP3

Beğenileri:
    236
    Hocam telefon ve kulaklığınız nedir bilmiyorum ama farklı şarkılar arasında ses seviyesi farklılıkları varsa bu farkı ortadan kaldırmaya yarayan bir özellik o normalleştirme ayarı. Ben bugüne kadar şarkışses seviyeleri arasında rahatsız edici farklar gözlemlemedim, siz de öyle düşünüyorsanız kapalı tutun o ayarı.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 22 Şubat 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 22 Şubat 2018 ---
    https://m.qnbfinansbank.enpara.com/netflix-spotify-kampanya

13. Özen

Özen WAV

Beğenileri:
    1.616
    sagol . İsime yaramazmış pek :D

14. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    iPhone 7 de FiiO Q1 mark 2 dac ve sennheiser momentum in ear kullanıyorum. Evet ben de öyle aşırı fark görmedim aslında. Peki sesi kısık şarkıların sesini yükseltmeye yarar mı? Okuduğum kadarı ile de kaliteyi bir parça bozuyormuş sanırım bu ayarı aktiflemek. Kapalı tutmaya karar verdim ben de :)

Enpara’yı soran arkadaş da cevabı almış. Sırf bu kampanya yüzünden enparalı oldum diyebilirim :)

Sayfayı Paylaş