USB Audio Player PRO - Türkçe Desteği ve Türkiye için Geçici %40 İndirim

'Yazılımlar' bölümünde fuzun tarafından 30 Ocak 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.339
    Anlatmaya çalıştığım şey Cayin N3 telefona bağlandığında en azından telefonun USB ye bir şey bağlandığını fark etmesi gerekmiyor mu? Hiç bir hareket yok V20 ye bağlandığında en azından. V20 nin Cayin N3 ü görmediği bir durumu anlatmaya çalışıyorum yoksa N3 ün zaten kendi bataryası var.

2. mfya

mfya FLAC

Beğenileri:
    695
    Ben farklı anlamışım hocam haklısınız. Evet aralarında nasıl bir protokol var bilmiyorum ama birşeyler olmalı ki görsün, tanısın. Adına güç, enerji, veri artık ne denirse...

3. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.339
    Yok hocam ben güç verme diyerek yanlış ifade etmişim :D

V20 görmüyor demem yeterliydi.

4. crax1905

crax1905 MP3

Beğenileri:
    6
    Cayin firmasına canlı destekten bağlansam bağlanamam Çince her şey. Eposta atsak yardım ederler aslında.

5. crax1905

crax1905 MP3

Beğenileri:
    6
    Chaturanga bunu beğendi.
  6. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.339
    Tebrikler hocam azmin zaferi :) Güle güle kullanın.

Çift tarafı USB C erkek kablolar var piyasada (En azından Aliexpress ve Amazon'da) ancak 10-15 cm gibi kısasını almanız mobil kullanım için daha mantıklı olur. Kablo tipini bulmaktan çok kısasını bulmak zor oluyor Aliexpress ve Amazon'a bakın hocam detaylı. Veya düz kablo yapısına sahip katlanması kolay bir kablo olursa biraz uzun olsa bile cebe koyarken katlanmasında sorun olmayabilir.

7. odyopil

odyopil Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Bana da fiio q1 mark 2 için micro USB ve type c erkek kablo lazım bulamıyorum düzgün bir şey önerisi olan var mı

8. ismailkoc5484

ismailkoc5484 MP3

Beğenileri:
    61
    Yapan arkadaşlar olur forumda bence öyle yap bakır üzerine gümüş kablo en iyisi olur

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    3.339
    Forumda sanırım belirli bir süredir üye olanlar benim bir DAP kullanmak yerine harici DAC kullandığımı biliyor :)

Harici DAC 'ı alıp ses karakterini çok beğenince, cihazı telefonuma bağlayarak UAPP nin bit perfect aktarım özelliğini kullanmaya çalıştım.

Ancak LG V20, Meridian Explorer 2 yi düzgün şekilde besleyemedi (Bazen enerji verebiliyor bazen veremiyor, enerji verebildiğinde sorunsuz şarj bitene kadar çalışıyor) ben de ME2 yi portable kullanabilmek için tesadüfün bir tur esnasında uyumlu çalıştığını öğrendiğim Cayin N3 alarak bu sorunu çözmüştüm.

Ancak son 1 hafta içerisinde yeniden UAPP yi test etmeye başladım. Ve ses kalitesi olarak bariz bir üstünlük olduğunu düşünüyorum.

LG V20 > UAPP > Harici DAC setupının Cayin N3 > Harici DAC setupına göre tespit ettiğim ses üstünlükleri şunlar:

- Daha temiz bir sunum
    - Daha güçlü, temiz ve derine inen bas
    - Daha vurgulu ve kulak okşayan cinsten subbass
    - Daha detaylı, detayların daha temiz duyulduğu bir ses karakteri
    - Bir tık daha yüze yakın sunum (Fazla değil)

Şimdi yeniden UAPP li bir çözüm bulmaya çalışacağım. Meridian'i portable setupta birkaç kademe daha başarılı kullanmak güzel olacak :)

Buraya yazma sebebim özetle UAPP 10 numara bir program :ok:yourock
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 16 Mayıs 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 16 Mayıs 2018 ---
    Bir ekleme bu başlığın ismi güncellenemez mi :)

UAPP anakonusu gibi kullandık bu başlığı genelde o yüzden bende buradan devam ettim.

SonyPro, Pax, Nightfall ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. Pax

Pax FLAC

Beğenileri:
    840
    Ben harici dac kullanmıyorum. Ama telefondan dinleyeceksem uapp den dinliyorum. Ses kalitesi çok daha iyi olduğunu düşünüyorum diğer yazılımlara göre.

SonyPro, akaelos ve Chaturanga bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş