Wifi kulaklıklar

'Genel Tartışma' bölümünde Cagri1995 tarafından 26 Temmuz 2018 tarihinde başlatılan konu.

?

siz olsanız hangisini seçersiniz?

1. Master dynamic mw60

oy sayısı 2
    40,0%
  2. Seinheiser hd1 wireless(momentum)

oy sayısı 3
    60,0%
  1. Cagri1995

Cagri1995 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba!
    Yurtdışında çalışıyorum şu anda ve Türkiye’ye dönmeden önce kendime güzel bir wireless kulaklık almak istiyorum. Burada denediklerim
    -Audio technica ath-dsr9bt
    -sony wh 1000xm2
    -B & O play h9i
    -seinheisher hd1 wireless
    -Bower & wilkins px
    Açıkçası hiçbiri ücretini karşılamıyor deneyimlerime göre ancak senheiser hd1 wirelessten başarılı bir ses aldım.
    Deneyemediğim Master Dynamic MW60 kaldı. Onu kullanan var mı forumda? Seinheisher Hd1 wireless ile kıyaslayabilecek birileri varsa görüşlerini dinlemeyi isterim. Saygılarımla.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 26 Temmuz 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 26 Temmuz 2018 ---
    Beklentim
    Yolculuklarda, kısa mesafe yürüyüşlerde, film izlerken sesi gerçek kalitesinde duymak. Sanatçı ya da sektörden birisi değilim. Sadece keyifle kullanmak istiyorum. Klasik, rock, türk sanat müziği, opera ve akustik müzikleri dinlemeyi seviyorum.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2018
  2. supermix

supermix MP3

Beğenileri:
    29
    Seinheiser hd1 wireless(momentum) kulak ayarlama yerleri aşınabiliyor. Youtube inceleme için gelen bir modelinde (aynı bu modele benziyor görünüş olarak) düzgün durmuyordu. Denemediğiniz bir model için çokta tehlikeye atlamaya gerek yok. Söylediğiniz kulaklıkları denemedim ses açısından bişey diyemem. Rahat olmasına dikkat edin yoksa baş ağrısı çektirebiliyor.

3. Cagri1995

Cagri1995 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar an itibariyle master dynamic mw60’ıda denemiş bulunuyorum. Ses kalitesi sennheiser ile aynı diyebilirim fakat kulaklık çok ağır ve kafa üzerinde her an düşebilecekmiş gibi duruyor. Sanırım benim tercihim senheiser hd1 wireless olacak. Yazdığım kulaklıkları deneme fırsatı buldum bilgi almak isteyen arkadaslara yardımcı olmak isterim. Benimle iletişime geçebilirler. Saygılarımla .

4. ugrtrkgvn

ugrtrkgvn Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Kulaklığı aldınız mı? Bende wireless kulaklık arayışındayım. Kulak içi ve kulak üstü olarak hangisi daha kullanışlı olur onun kararını vermeye çalışıyorum.

Şu an bende beats studio var ilk jenerasyon. Kablolu. Hareketlerimi kısıtlıyor. Pil sorunu vs..

5. umityakup35

umityakup35 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Sony wh 1000xm2 en iyisi ldac desteğini de kullanırsanız daha iyisi yok.

6. Cagri1995

Cagri1995 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba dostum,
    Ben kulak içini kullanışlı bulmuyorum. Beni rahatsız ediyor o yüzden hiç düşünmedim almayı. Kafa üstü kulaklıklarda on ear ve over ear diye 2ye ayrılıyor. Benimde beats solo’m vardı. O on eardı ve kulaklarımda ağrı yapıyordu. Ses yalıtımı ve konfor için en iyisinin over ear olduğunu düşünüyorum. Ben sennheisher hd1 wireless modelini aldım. 1 haftadır kullanıyorum. Pil, ses kalitesi ve konfor benim beklentimi karşıladı. Öncelikle şunu söylemeliyim kulaklık alırken ağır olmamasına ve başını kavrayışına dikkat etmek lazım. Master dynamic mw60 çok güzel bir kulaklıktı ama okadar ağırkı en ufak baş sallamamda kafamdan kayıp düşecek gibi oluyordu. O yüzden ağırlık önemli unutma bunu. Sony wh 1000xm2 çok fazla övülüyor ama bence şişirmeden başka bir şey değil. Malzeme plastik ağırlıklı, kafada duruşu konforlu değil ve aldığım sesi doğal bulmadım. Sanki perdelenmiş bir ses gibiydi. Açıkçası burada 7 8 markanın kulaklığını deneme fırsatım oldu. Hepside markasının wireless olarak amiral gemisiydi ama içlerinde ses kalitesini beğendiğim 2 marka oldu. Sennheisher ve master dynamic. Sony, bose, audio technica, bower wilkins, b&o denediğim markalar.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 3 Ağustos 2018 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 3 Ağustos 2018 ---
    Dostum bende öyle düşünüyordum tanıtım videolarını izlediğimde lakin deneme fırsatı bulduğumda abartılı olduğunu gördüm. Herkese önerim, denemeden kulaklık almayın arkadaşlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz.. seste bu kategoriye giriyor diye düşünüyorum.

7. Onur668700

Onur668700 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Sony 1000x serisinin gürültü engelleme ve dokunmatik özellikleri çok kullanışlı. Sesi de iyi.
    Fakat bu kulaklıkların katlanma bölgesinin çatlaması/kırılması gibi kronik bir sorunu var. İnternetten araştırın birçok örnek bulacaksınız

8. supermix

supermix MP3

Beğenileri:
    29
    Bu dediğiniz sorunlar 2014 den beri var . Amazon yorumlar kısmını üzerinden görebilirsiniz.

9. bahirtaha

bahirtaha MP3

Beğenileri:
    3
    Meizu ep52 nasıldır kullanan bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş