Hata
  • Besleme bilgisi yüklenirken hata oluştu

Beyerdynamic DT770 Pro & V-Moda Crossfade Karşılaştırması


beyer 80 ohm ve amfisiz sürülüyor onuda belirteyım ilk önce.

İlk önce basslardan başlıyalım ilk önce.İki kulaklık da bass ağırlıklı ama beyerin bassları biraz farklı.Vurduğu anda yankı yapıyor.v moda da ise böyle bir şey yok ben iem lerin bassına benzettim subwoofer da diyebilirim. müziğe ayrıca bir dolgunluk kazandırıyor.Ve bayağı kaliteli bir bassı var diyebilirim Kesinlikle diğer frekansları kapatmıyor.Ama beyerin bassları daha zevkli gibi. :)

Midlere gelirsek ben beyeri alırken bana midlerinin geride olduğu söylenmişti.V modayı dinleyınce beyerin midlerinin çok daha önde olduğunu gördüm.Alex fox un guitar on fire şarkısını herkes bilir sanırım.Test ettim fena değil diyebilirim,kulaklık uyum sağlıyor ama bir grado gibi değil tabi.(Hatta şu an enstrumantal dinlıyorum crossfade ın enstruman ayırımı güzel geldi bana)

Tizlere gelecek olursak v modanın çok güzel tizleri var beyere benzıyor. çok berrak ama beyer daha kaliteli, daha çok öne çıkıyor özellikle elektronik müzikde.

Sahne ve enstruman ayırımı ise;beyerin sahnesi daha geniş ben bunu sürücünün boyutlarına bağladım.Ve enstrman ayırımı daha güzel.Umarım faydası dokunmuştur.Ama v moda beyerden çok daha rahat,beyer kaşındırıyor beni :)

Ama genel ses kalitesi olarak beyer çok daha başarılı diyebilirim.Ses karakterleride benzıyor.

Son bir ekleme daha 10 üzerinden puan verirsek;Beyerin bassları yoğunluk olarak 7, v moda ya ise 9 verebilirim.Bass kalitesi ise; beyere 9 veriyorsam v moda ya 7 verebilirim. :)

 

 

  İnceleme Sahibi: fosther
  İnceleme URL'si: http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=2382.0

               

En Son forum aktiviteleri

Fotograf Galerisi