[Şiddetle Alınık..] Bottlehead Crack Amfi

'Alım' bölümünde Murcielago tarafından 14 Ocak 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. Murcielago

Murcielago MP3

Beğenileri:
    21
    Merhabalar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu amfiden elinde olup satmak isteyen yahut bir şekilde temin etme imkanı olan (gerekirse ücreti karşılığında) veya temin etme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iletişime geçerlerse çok makbule geçecek :)

Teşekkürler..

2. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN WAV

Beğenileri:
    741
  3. wadi

wadi FLAC

Beğenileri:
    329
    Bottlehead crack birçok kişinin ilk projesidir. Birbirine yardımcı olmaya çalışan çok ciddi bir topluluğu da var. Parkinson derecesinde eliniz titremiyorsa biraz lehimleme araştırması yapıp multimetre kullanmayı öğrenirseniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ola ki kendiniz yapmaya veya satın almaya karar verdiniz Speedball upgrade'i olmadan almamanızı tavsiye ederim.

artears ve fosther bunu beğendi.
  4. Murcielago

Murcielago MP3

Beğenileri:
    21
    Bilgilendirme için teşekkürler, zaten kit halinde dahi temin edebilsem yeterli benim için.Lakin sitesinde paypal dışında bir ödeme yöntemi yok bu yüzden alım yapamıyorum.

5. artears

artears FLAC

Beğenileri:
    883
    Bende hd800 kulaklığımı sattığım için boşa çıkan bir s.e.x amfi var ama tamamen butik parçalar ile yapmıştım. Satabilirim, ama bana maliyetine ancak. O da yüksek olur.

Paypal işine gelirsek: vpn ile başka memleket üzerinden hesap açıp kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. O memleketten bir adres vermeniz lazım hesabı açarken. Ama satıcı ile konuşun, gönderim adresinin hesap adresinden farklı olacağını söyleyin. Sorun olmaz ama söylemekte fayda var.

Sent from my fridge using Tapatalk

Sayfayı Paylaş