0-100TL arası Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' bölümünde MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde başlatılan konu.

1. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.715
    Merhabalar hocam,
    Fit sorunu yasamayacaginiz bir kulaklik olan hifiman re300h'a bakabilirsiniz.
    Bütceyi biraz daha yukseltip ostry kc06 almanizi da ozellikle tavsiye ederim.
    Yine Brainwavz'ın, Mee electronics'in ve Audio Technica'nın modellerine bakabilirsiniz.
    Brainwavz'ın m5 modeli disindaki butun modelleri parasini sonuna kadar hakeden f/p ürünlerdir.

mk6178 bunu beğendi.
  2. mk6178

mk6178 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim.

karanehir35 bunu beğendi.
  3. prosedur33

prosedur33 MP3

Beğenileri:
    6
    100 lira veya biraz daha üzerine cıkabilirim
    Sıfır alacam
    Acilen alacagım için yurt içi alacam
    Rap müzik dinliyorum bass a önem veriyorum.
    Özellikle belirtiyim sporda kullanacam. Bana cok acil böyle bi kulaklık lazım arkadaşlar..Çook acil. Tavsiyeler için teşekkürler simdiden

4. penbarin

penbarin Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar jbl j22i model kulaklık almak istiyorum fakat başka tavsiyeleriniz varsa şu daha iyidir bu daha iyidir diye bekliyorum. Bu arada alacağım ürün ebayde 15 dolar o yüzden alacağım hani yurtdışından uygun fiyatla (45 liraya kadar) getirtebileceğim bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim.
    Müzik konusunda da sürekli aynı tarz dinlemiyorum yelpaze çok geniş. Genel kullanım için tavsiye ederseniz sevinirim.

5. brendan

brendan MP3

Beğenileri:
    92
    lg gs100 öneririm. çok temiz bir sesi var. elektronik müzik için ideal.

6. kayisikent

kayisikent MP3

Beğenileri:
    35
    Üstatlar ne tavsiye eder bilemem ama ben şuan Vsonic Vds3s kullaniyorum gayet de memnunum. Sporda rahatlıkla kullanabilirsiniz, kolay kolay kulaktan çıkmaz. Ben lendmeurears dan almıştım. 2haftada geldi.
    Edit: fiyati 150tl olmuş bu arada: http://www.lendmeurears.com/search.php?search_query=Vsd3s&Search=

7. isimsizkomando

isimsizkomando Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar merhaba max 90 - 100 liraya alabilirim kulaklığı. Rock/Metal müzik dinliyorum yurtdışı alma seçeneğim yok yurtiçi alabilirim ne önerebilirsiniz?

8. Nameless44

Nameless44 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba bende bu fiyat civarı kulakiçi kulaklık arıyorum. Genelde oyun film amaçlı kullanıcam dinlediğim müzik türleri rock/pop vb. aradığım kulaklık özelliği tiz ağırlıklı olması ve sesleri berrak vermesi.

9. UmutecH

UmutecH Analog

Beğenileri:
    1.420
    Tiz ve berraklık için Apple in ear olabilir. Genel itibari ile de vsonic vsd1 kötü bir tercih olmayacaktır. 100tl civarına ikisi de bulunabilir sanırım. Yalnız gümbür gümbür bas isteyenler uzak dursun

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Virility

Virility Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar herkese.
    Bu son 5-6 aydır iyi bir kulaklık almaya karar verdim ancak yine bütçem kısıtlı piyasayı da pek anlamıyorum, bütçem max 100tl dinlediğim müzik türü genelde elektronik/house tarzı kulaklıkta basların tok olmasını ancak midi vokalleri bozmamasını istiyorum özellikle aşırı bayan vokal dinliyorum.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

11. Jozy

Jozy MP3

Beğenileri:
    16
    80 tl' ye kadar Metal, rock için alabileceğim dengeli ses veren bir kulaklık var mı ? Fazla bir şey beklemiyorum, bir süre idare etsin yeter. ☺

12. fosther

fosther Analog Moderatör

Beğenileri:
    1.712
    Merhaba.

Vsonic vsd1'in uygun olacagını dusunuyorum ancak yurtdışından alabiliyorsanız tabii.

42 singapur doları yani 90 liraya denk gelıyor.

http://www.lendmeurears.com/vsd1/

Dediğiniz gibi nispeten dengeli bir kulaklıktır..

Basları çok öne çıkmaz..Sesi de fiyatına göre oldukça temizdir.

UmutecH bunu beğendi.
  13. Umban

Umban Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 0-100 TL arası bir kulaklık almayı düşünüyorum.Ama x TL daha koy şunu al diyebileceğiniz fiyat/performans ürünleri varsa o tarz önerilere de açığım.İkinci el tercih etmiyorum.Yurtdışından alışveriş yapabilirim.Genelde klasik müzik ve caz dinliyorum. Kulaklıktan beklentilerim

*Enstrüman ayrımının iyi olması
    *Sahnesinin iyi olması
    *Tizlerinin parlamaması

İyi forumlar :)

14. Juhziz

Juhziz MP3

Beğenileri:
    142
    VJJB K4
    Tennmak Pro Dual driver
    KZ ZS1

hepsinin ortak özelliği 20$ gibi bir fiyata bulunabilmesi
    headfi de her gün neredeyse konu açılıyor .. yok 100dollar kulaklığımdan iyi çıktı yok 200dolları boşa vermişim gibisinden absürt absürt değişik yorumlar/incelemeler yazılıyor
    acaba forumdan biri bunlardan birin test etme şansı oldu mı?
    evet ise birşeyler çizerse sevinirim

15. xylan34

xylan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    - Bütçe: 120 TL
    - Sıfır veya ikinci el tercih: sıfır
    - Yurtiçi veya yurtdışı alım durumu: her ikisi de olabilir
    - Ne tür müzikler dinlediğiniz: elektronik, akustik
    - Nasıl bir ses aradığınızı: berrak, net bir ses
    - Ve diğer beklentileriniz: bass'ın fazla olmamasını istiyorum. Şuan da kullandığım Rock Zircon kulaklığımdan memnunum fakat ses pek net değil ve basslar sesin çok önüne geçiyor.
    Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

16. Stumaster

Stumaster MP3

Beğenileri:
    25
    Merhabalar. Ne yazık ki Sony Mh650 kulaklığımın silikonu düşüp kaybolduğu için yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Aslında güç gerektirmesi haricinde oldukça memnundum. Acaba aynı ses karakterinde (ki dengeli diye düşünüyorum) bir kulaklık önerisinde bulunabilirmisiniz?

Mustafa ALKAN bunu beğendi.
  17. SHM

SHM Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ben profesyonel değilim ama vsonic vsd1/vsd2/vsd3 lere bakın derim kaliteli deniyor. malzeme kalitesi olarak da çok çok iyi diğer markalara göre
    aliexpress ten bakın derim

18. Tohajiile

Tohajiile Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba 6 7 aydır LG Quadbeat 3 kullanıyordum. Gayet memnundum anlayacağınız çok anlamam bu işlerden. tiz mid bass falan bana çok yabancı kalıyor terim olarak. Kulaklığımın bozulmasıyla yeni kulaklık arayışı içine girdim.
    Her türlü müzik dinliyorum. Başlarda bütçemi 0-100 tl olarak ayarlamıştım ama pek bir şey bulamadım bu civarda. Benim de bi yakınım yurtdışına gidiyor haftaya. Paraya kıyıp 80 euroya medimarkttan Sennheiser momentum in ear aldırmayı düşünüyorum. Ne düşünürsünüz bu konu hakkında? Kardeşimde Sennheiser CX 3.00 var. Onu mesela malzeme kalitesi tasarım olarak çok beğeniyorum ancak ses seviyesi biraz yetersiz geldi kendi kullandığım kulaklığa göre.

Yani öyle aman aman bas istemiyorum. Sadece istediğim dengeli ses versin kaliteli sesi hissettirsin ve en az Quadbeat 3 kadar ses yüksekliği olsun. Spotify ile Galaxy S6 telefonumda kullanacağım. Aynı fiyat civarında Beats UrBeats falan var ama bilemedim. Yorumları da tam idrak edemiyorum.

19. SHM

SHM Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Saygideger forum uyesi galaxy S serilerinin daha dogrusu samsunglarin sesi hic iyi degildir kulllandim bizzat ve alacaginiz kulaklik her ne olursa olsun performansin maximum %50 sini alirsiniz belki daha da dusuk
    Bundan 2 yil once JVC ha-fxz200 adli kulakligi aldigimda arkadasim neymis bu kadar pahali olmasinin sebebi diyerek aldi galaxy S serisi telefonda denedi ve orjinal kulakligindan cok bir farki yok kazik yemissin dedi yani bu ise merak saldiysan ya telefonda degisiklige git ya da muzik calar al veya da en son care orjinal kulakliga devam.

20. Ravage

Ravage Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    butcem 100 lira( biraz cikabilir.)
    heavy metal ve hard dinliyorum genellikle..enim icin onemli olan ozellikle gitar ve vokal. yurtdisindan alabilirim.

gecmis konulara bakarak pfe 012 ve brainwavz m2 aklima yatti fakat internette hic bir sitede stokta bulamadim. nereden alabileceğim ya da bu ozellikte ve fiyatta kulaklik tavsiye edebilir misiniz arkadaslar ?

Sayfayı Paylaş