Anime Krallığı

'Konu Dışı' bölümünde djalimarmaris tarafından 6 Şubat 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    402
    Gercektenmi haberim yoktu, tesekkurler tavsiyeniz icin. Izlemek icin tavsiye edebileceginiz bir site varmi?

fenrir bunu beğendi.
  2. fenrir

fenrir FLAC

Beğenileri:
    255
    Türkanime'den izleyebilirsiniz hocam

sserkogss bunu beğendi.
  3. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    402
    Cok teskkurler. Bu arada dragon ball serisi soyleymis;
    1. Dragon ball
    2. Dragon ball Z
    3. Dragon ball GT
    4. Dragon ball super

Bu siraya gore yeniden turkanime sitesinden izlemeye basliyacagim.

djalimarmaris bunu beğendi.
  4. Yedaself

Yedaself FLAC

Beğenileri:
    214
    İngilizce altyazılı site isterseniz KissAnime en iyisi. Chrome için Essentials for KissAnime eklentisini de kurarsanız site seviye atlıyor.

Çerezlik bir anime tavsiyesinde de bulunayım yazmışken. Little Witch Academia. Harry Potter'dan tutun Twilight serisine kadar göndermelerle dolu çerezlik bir seri. Cadı olmadığı halde cadılık okuluna giren karakterimiz ve arkadaşlarının başına gelenleri konu alıyor.

djalimarmaris ve sserkogss bunu beğendi.
  5. djalimarmaris

djalimarmaris FLAC

Beğenileri:
    325
    Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Tanrılar uzun zaman önce eğlence arayışı için geldikleri dünyada kalmaya karar verirler ve dünyanın bütün eğlencesinin zorluklar olduguna kanaat getirip güçlerini mühürlerler. Tanrılar aynı insanlar gibi hayatın zorluklarıyla karşılaşmanın ,monoton bi yaşam sürmeden daha değerli olduğuna inandıkları için güçleriyle sadece maceracılara kendi lütuflarını verdiler.
    Ana karakterimiz Bell Craneli zindanda kendini ölümden kurtaran Aizu Wallenstein kızımızın gönlünü çalmak ve kendini tek kabul eden tanrıça Hestia'yı onurlandırmak adına atıldığı eğlenceli maceraları konu alan animemiz izlenme tavsiyelidir. 2. Sezonu beklenen animemizin şu anda Aizu Wallenstein gözünden olan olaylar tekrardan işlenmetedir
    Konusu ; Macera , fantastik , aksiyon , romantizm ve komedi ögeleri içermektedir.
    Boş zamanlarımızda değerlendirmemiz gerekli oldugunu düşündüğüm animelerden bi tanesidir. Sürekli artan bi şekilde power up alan ana karakterimizin başına gelmeyende kalmıyor aslında
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 1 Mayıs 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 1 Mayıs 2017 ---
    Re:Creators

Kendiside mangalarla uğraşan ve anime hayranı Mizushino Sota ' nın başından geçen olaylar ile başlayan animemiz izlemeye deger olanlardan. Anime izlerken birden anime dünyası ile reel dünya arasında anlık gitgel yaşayan Sota anime kahramanı Selesia Upitiranın dünyasına geçmiş ve gitgel anında Selesia yıda yanında getirmiştir. Olayların sadece bunla bitmediği ve diğer anime karakterinin dünyaya geldiği ortaya cıkar. Yaratılan karakterlerin , yaratıcıları ile tanışmaları ve bazılarının kendi yaratıcılarını cezalandırmak istemeleri üzerine kurulu bir animedir. Konusu Aksiyon ve Fantastik ögeler içermektedir. Şu ana kadar 2 bölümü yayınlanan anime çizimleri ve konusu ile güzel olacağını vaatetmektedir. İzlemenizi tavsiye ederim

sserkogss ve DrWhite bunu beğendi.
  6. Yedaself

Yedaself FLAC

Beğenileri:
    214
    Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records (Akashic Records of Bastard Magic Instructor)

Bu sezonun en eğlenceli animesi bana göre. Karanlık bir geçmişe sahip tembel ve burnu havada kahramanımız Glenn bir profesörün tedidiyle ehm önerisiyle geçici öğretmen oluyor ve başta atılmak için elinden geleni yapsa da sonradan çocukların en sevdiği öğretmen haline geliyor.

Söyleyebileceğim tek şey Glenn'in tam bir badas olduğu.

Bu da açılışı:

sserkogss ve djalimarmaris bunu beğendi.
  7. djalimarmaris

djalimarmaris FLAC

Beğenileri:
    325
    Boku dake ga Inai Machi
    (mutlaka izlenmesi gereken bi seri arkadaşlar kaçırmayın)

doğa üstü güçler - seinen ve bolca dram içermektediranimemiz
    Manga yazarı Satoru Fujinuma zamanda atlama yapabilmekte, ksıa süreli olarak gelecek veya geçmişe gidip olası kazaları engellemektedir. Günün birinde kendini bir cinayet vakasının tam merkezinde bulur. Kendini aklama çabası ile başlayan serüven , ilkokul yıllarına ve arkadaşlarının kaybolmasına uzanan geniş ve enteresan bir hikayeye dönüşecektir. Kesinlikle izlenmesi gereken bi animedir kaçırmayın arkadaslar. Flasbackler ve zamanda sıçramalar baya bi kafanızı karıştıracak.

(not : izlemediyseniz mutlaka izleyin )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bungou Stray Dogs

Mistik - seinen ve süper güçler içieren bir diğer animemizdir. Şu ana kadar 2 sezon yayınlanmıştır.
    1-Bungou Stray Dogs

Irmak kenarında açlıktan enrdeyse ölmek üzereyken Dazai isimli ve sürekli intihar etmeye çalışan bir gerzeği kurtaran Nakajima Atsushi nin özel güçleri ve dedektiflik içeren bir anime dizisidir. izlenmesi kesinlikle tavsiye edilir arkadaşlar.

2- Bungou Stray Dogs 2nd Season
    serinin 2. sezonudur ve kabul etmek gerekirki ilikinden daha başarılı olmuştur. Yeni sezonda mutlaka izlenmelidir.

sensable, Yedaself ve sserkogss bunu beğendi.
  8. djalimarmaris

djalimarmaris FLAC

Beğenileri:
    325
    No Game No Life
    oyun manyagı iki kardeşin ( bütün oyunları hatim etmişler ) herşeyin oyunla kazanılıp kaybedildiği bi dünyaya (disboard ) transferlerini konu alan bi anime...
    Oyun (her türden) sevdalısı iki kardeş böyle bi dünyada yeniden doğsalardı ne olurdu ? sorusuna en güzel cevap animeyi izleyin derim :D:D

fantastiko - macera - komedi ve echi türlerini içerisinde barındıran güzel bir kısa seri

tavsiyelidir - izlemeyen kalmasın :D

9. sensable

sensable WAV Moderatör

Beğenileri:
    411
    Boku dake ga Inai Machi'yi seyretmiştim ve bende sevmiştim çok.

Bu arada anime dünyasına yeni giriş yapmak isteyenlere ''Samurai Champloo'' ile başlamalarını tavsiye ederim. Konusunun yalınlığı, anlaşılabilirliği ve bıraktığı tat açısından başlamak için çok uygun bir anime olur kanımca. Ayrıca seyrettiğim en iyi yolculuk hikayelerinden biridir.

Bu arada Gintama seyreden arkadaşlara 1-2 ufak sorum olacak. Ben 60. bölümlere kadar geldim. Henüz tam bağlanamadım seriye. Samurai Champloo'nun tadı var gibi biraz o yüzden bırakamadım da.

- Hikaye sürekli edo etrafında geçen olayları mı anlatıyor? Derinleşecek mi? Arada sıkıyor çünkü hikayeler.

- Gintoki'nin içindeki şeytan tam olarak ne zaman ortaya çıkacak? Ya da çıkıyor mu? Arada sırada 1-2 saniyeliğine deliriyor ama yetmez.

10. akaelos

akaelos MP3

Beğenileri:
    67
    Shingeki no kyojin in 2. Sezonu çıktı 6. Bölümdeler şuan duymayan varsa belirtiyim :)

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

djalimarmaris ve Mikrobiyolog bunu beğendi.
  11. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog FLAC

Beğenileri:
    1.033
    Attack on Titan'ın ilk sezonunu son iki bölüme kadar izleyip, "I ıh kalan iki bölüm de bu mevzu hayatta çözülmez" deyip yarım bırakmıştım. Şimdi anlaşıldı ki zaten tek sezonluk bir anime değilmiş. Ancak şu var ki o hikaye kaç sezon da çözülür onu da ön göremiyorum. Yani bana göre değil; benim için hikayenin bir sonu olmalı, o da makul bir sürede olmalı. Ama belki de 2 sezon daha çekip bitirirler, o zaman oturur izlerim işte.

12. Yedaself

Yedaself FLAC

Beğenileri:
    214
    Mangası ayda bir çıkıyor ama 2. sezonda da bitmez hikaye. Ben bir noktadan sonra bıraktım bu işin bir yere varacağı yok deyip.

Mikrobiyolog ve djalimarmaris bunu beğendi.
  13. akaelos

akaelos MP3

Beğenileri:
    67
    Hocam mangayı sonuna kadar okumuştum ben, ilk sezonun havası pek yok ileride ama bu sezonuda izler kapatırım herhalde birde code geass bence bitmiş bir animeydi ama 3. Sezon trailerı yayınlandı birde o var

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. djalimarmaris

djalimarmaris FLAC

Beğenileri:
    325
    JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders

http://www.turkanime.tv/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-stardust-crusaders

2028.jpg

Jonathan Joestar zengin, asil, herkesin arzu edeceği hayata sahip bir çocuktur. Dio Brando ise babasının ölmesiyle JoJo ailesine evlatlık gelmiş hırslı ve yetenekli bir çocuktur. Hikaye, Jonathan Joestar ve Dio Brando’dan başlayarak iki ailenin birkaç nesil boyunca birbiri ile olan mücadelesini konu almaktadır.

Serinin 2. sezonudur.

cembonzakura ve sserkogss bunu beğendi.
  15. cembonzakura

cembonzakura Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    eskidi artık ama , steins gate izleyin izlettirin...

Sayfayı Paylaş