Baterist için prof kulak içi kulaklık tavsiyesi?!!

'Kulaklık Genel' bölümünde aykut35-35 tarafından 21 Kasım 2012 tarihinde başlatılan konu.

1. aykut35-35

aykut35-35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Keşke deneme fırsatım olsa. Çok kararsız kaldım şu anda. :) Peki sahnede nasıl bir amfi kullanıyorsunuz? Bende şu anda Phonic pha-4800 var.

2. kornography

kornography FLAC

Beğenileri:
    154
    Alesis Multimix 6fx kullanıyorum ana mixerden çıkış alarak. Ses ayarlamalarını mikserden yapıyorum. Arada ekstradan bir amfiye ihtiyaç duymuyorum. Düzenli olarak sahne almıyorum, aralıkları değişiyor.

3. TheDrummer

TheDrummer Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Konuyu hörtletmek istiyorum. Ben de sahnede davul çalan biriyim uzun yıllardır. Lakin gel gelelim ki 3 kere kulaklık yaktım. Sahnede kulaklık kullanabilmem için hangi çıkıştan almam gerekiyor ses seviyesini ne kadar yüklenebilirim yada arada illa bir arabirim kullanmak gerekiyor ise ne kullanmam gerekir. Kendime personal mixer mi alsam yoksa kulaklık amfisi mi alsam bilmiyorum. Ayrıca hadi mixer aldım kendi kulaklığımı mixer in headphone çıkışından aldım. Orkestranın geri kalanını duymam için neye ihtiyacım var ? Bu konuda bilgi verebilecek varsa bi yerlerini öperim :DDD

Sayfayı Paylaş