Beyerdynamic DT770 250ohm için amfi önerisi

'Kulaklık Genel' bölümünde ernpmk tarafından 30 Ekim 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. ernpmk

ernpmk Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Elimde Avid Mbox 3 Mini ses kartı var ama kulaklık ampi iyi değil. Besleyemeyeceğine eminim. Ucuz bir kulaklık amfisi arıyorum. Eğer bu kulaklığı iyi besleyebilecek ucuz bir amp varsa kulaklığı da ampi de alacağım. Eğer yoksa 80ohm yada diğer alternatiflere bakacağım. Alternatif önerileriniz varsa çok makbule geçer. Elektronik müzik prodüksiyonunda kullanacağım.

2. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog FLAC

Beğenileri:
    1.422
  3. ernpmk

ernpmk Yeni Üye

Beğenileri:
    0

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Biraz bakındım magni 3 satan site bulamadım. Sedef lambalı amfiyi düşünebilirdim ama sesi boyayacağını düşünüyorum, benim için pek uygun olmaz. Çok boyuyor mu sesi bilginiz var mı ?

4. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog FLAC

Beğenileri:
    1.422
    Magni 3 ü direk verdiğim linkten alacaksınız. Lambalı illa ki boyar.

5. ernpmk

ernpmk Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Kargoyla birlikte bir dt770 parası daha yapıyor neredeyse. Daha ucuz yollu bir amp kurtarmaz mı ki ?

6. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.861
    Ucuzdan kastınız ne kadar bilmiyorum ama Objective O2 transparan olmasıyla nam salmış bir AMP. Kullandığım DAC ın karakterine müdahale ettiğini düşünmüyorum. Ediyorsa bile fark etmiyorum.

Ben Massdrop'tan kargo ve %20 gümrük dahil 109 Dolar'a aldım yaklaşık 2.5-3 ay önceki droptan. 2017 içinde tekrar drop açılacak diye biliyorum.

Bende de DT770 250 Ohm var bu arada.

ernpmk, Mikrobiyolog ve CongoFather bunu beğendi.
  7. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog FLAC

Beğenileri:
    1.422
    ernpmk bunu beğendi.
  8. ernpmk

ernpmk Yeni Üye

Beğenileri:
    0

Sağolun arkadaşlar amfi işi biraz tuzlu olacak o yüzden vazgeçtim. 80ohmluk modele yada m50x e bakacağım artık.

9. Prognoiac

Prognoiac Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ben de amfi artı kulaklık düşünüyodum çok tuzlu ve ne çıkacağı belirsiz olduğundan ben de vazgeçtim. 80ohmluğu hangi amfiyle kullanmayı düşünüyosun?

10. theoldman

theoldman MP3

Beğenileri:
    62
    Ikinci el bir amfi tercih edebilirsiniz, ülke içinde de mevcut, Bu tip hobi ürünleri genelde temiz, sorunsuz bulunabiliyor. Bu şekilde ileride daha üst seviyeye çıkmak için sattığınızda, az bir farkla paranız cebinizde kalır.

Chaturanga bunu beğendi.
  11. ernpmk

ernpmk Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Onboard ses kartım idare eder diye düşünüyordum. Dt770'den vazgeçtim, m50x alacağım.

m50x için amfiye ihtiyacım olmayacak sanırım, teşekkür ederim öneriniz için.

12. cgtyguner

cgtyguner WAV

Beğenileri:
    2.207
    dt770 düşünüyorsan dolgun ve üstleri baskılayan bi amfi al fazla patlamasını kontrol altına alsın. Yok amfisiz sürülebilecek bi kulaklikta karar kıldıysan sennheiser hd569 da güzel seçenek. Ben Ath m50den daha çok beğendim. Gerçi m50 dinleyeli baya oldu cok da net konuşmayayım.

13. ahmet çekirdek

ahmet çekirdek MP3

Beğenileri:
    245
  14. orfe

orfe Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba, ben geçen hafta aldım bu kulaklığı ve Fiio A5 ile beraber kullanıyorum(gayet yeterli). DT1770 oldukça agresif bir kulaklık,tam bir bass canavarı. Biraz rahatlamak için dinlenebilecek bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum ama eğer hala bir seçim yapmadıysan ve biraz agresif ritimlerden hoşlanıyorsan DT1770 inanılmaz tatmin edici.

Sayfayı Paylaş