cowon u3 sahibi olanlar ve sahibi olmak isteyenler

'Cowon' bölümünde samet0388 tarafından 28 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. samet0388

samet0388 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    burada cowon u3 ile ilgili yorumlarınızı ve yeni almak isteyen kişilere yardımcı olalım [​IMG]

2. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    Biraz özelliklerinden bahsedebilir misin? Ve de bu ürün hakkında ne yorumlar var merak ediyorum...

3. cmbrbr

cmbrbr FLAC

Beğenileri:
    0
    Suan uye olan arkadasların hıc bırı satıs yapmıyor yanılmıyorsam. Bazı forum sıtelerınde 200ytl satıyorlar. Buraya ısım yazmıyayım ayıp olmasın. Istersen ozelden yollarım lınkını ;)

4. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    @samet ekledıgın resımlerde gorulen u3 kılıfını nerden bulabılırız.. yakında bende u3 sahıbı olacagım ve ıncelememı buraya ekleyecegım.. hafta ıcı carsamba persembe gıbı ulasacak.. ıncelemı u3 u aldıktan bır on gun sonra eklemeyı dusunuyorum.. cunku herseyını cozup ınceleyıp guzel bır tanıtım yapmak ıstıyorum.. bu kılıf ısınde yardımcı olabılırsınız degıl mı arkadaslar?..resımdekı guzel duruyor..

5. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
  6. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Çünkü gittiğiniz adres sayın biyolog, Litvanya. :) O yüzden Litvanya'nın parabiriminde gözüküyormuş. İngiliz versiyonuna bakınca fiyatının 6 pound olduğunu gördüm. Yaklaşık 17ytl civarına denk geliyor. TR AB üyesi ülke olmadığı için VAT denilen bizim KDV olarak bildiğimiz vergiyi ödemiyorsunuz. Böylece fiyat 5.1 pounda düşüyor 14,5 ytl ye denk geliyor o miktar.

7. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    @soundchaser arkadasım sagol bu konu hakkında verdıgın bılgı ıcın.. pekı sıze gore deger mı buna 15 lıra gıbı bır ucret vermek.. bırde buna ne kadar kargo ucretı alırlar..ben u3 umu ıkıncı el alacagım.. ve daha fazla cızılsın ıstemıyorum.. ;)

8. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Cowonların kasası genel olarak sağlam bir yapıya sahip. Önce alıp sonradan karar vermek bence daha mantıklı. Çünkü 15 ytl az buz para değil bir kılıf için.

9. ftt

ftt FLAC

Beğenileri:
    0
    biolog_hakan,
    pixmania'nin ingiltere, ispanya vs. gibi cesitli ulkeler icin segmente olmus web siteleri var. yani ispanyol adam pixmania.com/sp'den alisveris yapiyor. o nedenle pixmania'nin worldwide calistigini zannetmiyorum. litvanya sitesinden siparis vermek istesen muhtemelen tr'ye gondermeyeceklerini soyleyeceklerdir. gonderebilirler de tabii, bir arastirmak lazim.

bunun disinda jetmall.net ve amazon'da 8dolara satiliyor bu kilif, birileri vasitasiyla getirtme imkanin varsa getirtebilirsin.

bir diger yol da ingiliz bir ebayer olan mp3direct'i tr'ye gondermeye ikna etmek olabilir :) -----> http://cgi.ebay.co.uk/COWON-iAudio-...ryZ86534QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

uluslarararasi calisan ve u3 kilifi satan tek ebayer gordum, o da ingiltere'den. ama o da 45$'lik deri u3 kilifi satiyor maalesef ::) dusunecek olursan ---> http://cgi.ebay.com/Noreve-iAudio-U...ryZ86534QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem

10. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    yardımcı olmaya calısan tum arkadaslara tesekkur ederım.. yurt dısından hıc alısverıs yapmadıgımdan bu konular hakkunda bılgı sahıbı degıldım.. dedıgınız gıbı cowon u aldıktan sonra karar verecegım..paylasım ıcın tekrar saolun

11. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    arkadaslar bu gun ıtıbarııle 2 gb lıkkavuna ve ıe4eulastım..en kısa zamanda sızlwerıle yorumlarımı paylasacagım.. abskakullanan arkadas varsadogu eq ayarlarını verebılırmı :p

12. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    @biolog_hakan, güle güle kullan en kısa zamanda inceleme istiroruz;)

13. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    walla ayrıntılı ıncelemeyı ancak balıkesıre gıdınce yapabılırım.. ıst de nete gırme olayım sınırlı.. o yuzden yarım yamalak olsun ıstemem.. bırde cıhazı tam cozeyım ole... bu arada u3 ıcın sızde kılıf arastırır mısınız 10 lıraya kadar ;)

14. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 2 gb lık u 3 kavunumu kullanmaya baslayalı 4 gun oldu... yavas yavas dogru ses ayarlarını bulmnaya basladım.. cozmedıgım ozellıgı kalmadı gıbı.... ıncelemeyı balıkesıre donunce ayrıntılı sekılde yapmayı dusunuyorum... ıe4 ıle ıyı bır ıkılı olusturdugunu dusunmekteyım... baska cowon kullanıcı arkadas varsa kullandıgı eq ayarlarını vermesı mumkun mu acaba?...

15. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Müsait olduğunda incelemeni bekliyoruz Hakan ;)

16. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    ınsallah.. ıstanbulada aılemın yanındayken cadeye fazla gıdemıyorum ve sureklı dısardayım.. ondan bıraz sızı sabırsızca bekletecegım bu konuda...ayrıca ben u3 ıcın kılıf arıyorum.. eger bulursanız bana soyler mıısnız nerde oldugunu?...

17. BisQuit

BisQuit MP3

Beğenileri:
    6
    u3'ün fiyatında da indirim var 335 ytl gibi bir fiyattan satlıyor

18. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Bayağı indirmişler :D biraz daha koyup üstüne Vibez alınabilir yani. ;)

19. ftt

ftt FLAC

Beğenileri:
    0
    f2 daha estetik duruyor. ama bu tur cok kucuk aletlerde "stick" olayi daha kullanisli olabilir kucuk tuslara basmaktansa. subjektif bir konu.

20. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    valla ben u3 u kullanmaya bayagı alıstım.. cogu zaman cepten cıakrmadan sarkı atlatıp ses sevıyesını yukseltıyorum... ;D

Sayfayı Paylaş