cowon u3 sahibi olanlar ve sahibi olmak isteyenler

'Cowon' bölümünde samet0388 tarafından 28 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 1.26 fınal fıreware cıkmıs.. ve yazı fontu ıcın patch... lınkı tasıyacaktım ama dogrulugunu tam ogrenmeden lınk vermek ıstemedım...

2. wq

wq Guest

Vibez, spor için biraz büyük kaçıyo. ufak bir mp3 çalar almaya karar verdim. u3 güzel bir tercih olarak gözüküyo. hem ufak hem de ses kalitesi üst düzeyde. bhphoto da 1 gb lık modelinin fiyatı çok uygun ama stokta kalmamış. biraz daha bekliyip gelmesse 2 gb lık modelini almayı düşünüyorum bakalım kısmetse.

3. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
    Wq mutlaka g3'ü araştırmanı öneririm.Pil performansı çok iyi ve sesininde g3'ten iyi olduğunu söyleyen çok kişi var link'leri bulunca tekrar koyucam buraya.Denedim ve gerçekten çok beğendim.

4. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Ben de alternatif olarak Trekstor i.Beat Organix önereyim. : )

5. wq

wq Guest

hocam organiz yok bhphoto'da.

@ A Dying Wish

dostum önerin için saol. u3 daha ufak olduğu için şu an u3 e daha sıcak bakıyorum. ses kalitelerinde pek bi fark olduğunu düşünmüyorum ama bi araştırıyım bakim.

6. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
    g3'te sonderece ufak.Ve kalem pil ile çalışmasıda büyük avantaj.Zaten gerisi u2 ile aynı..Aynı ses çipini kullanıyorlar.

7. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Telechips mi Sigmatel mi kullanıyor?

8. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
  9. wq

wq Guest

[quote author=A Dying Wish link=topic=21.msg2068#msg2068 date=1174860742]
    g3'te sonderece ufak.Ve kalem pil ile çalışmasıda büyük avantaj.Zaten gerisi u2 ile aynı..Aynı ses çipini kullanıyorlar.
    [/quote]

kafamı karıştırdın. bugün yarın vericem siparişi. karşılaştırmalı bir resmi var mı A Dying Wish. bu arada bugün okuldan gelirken "seni" dinliyodum. ;)

evt başka fikri olan var mı? spor ve portatif amaçlı kullanım için u3 mü g3 mü?

not: u3 1gb bhphoto da sadece $ 69. fiyat/perf canavarıııııııı. :d

10. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Renkli ekran farkından başka ne fark var u3 ve g3 arasında bizde bilelim.

11. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
    u3 renkli ekran g3 değil,u3 usb den şarj oluyor ve pili değişmiyor g3 ise kalem pil ile çalışıyo ve 40 saatten fazla pil ömrü var.u3 30 mv,u2 ise 13 mv (g3'ün daha temiz sesi olduğundan bahsediyorlar) güç herşey demek değildir :)
    Bilemiyorum ben alıcak olsam pil avantaşını düşünür g3 alırdım..Ekran,şık görünüm vs gerçetken umrumda değil.G3'ün sesinide dinledim ama u3'ü bilemiyorum.Bence yabancı forumlaradn araştırmaya devam edin :)

12. wq

wq Guest

g3 2 gb 50 ytl kadar fln dah pahalı 1 gb lık u3 e göre. dolayısıyla tercihim u3 olucak sanırım. araştırmaya devam.

13. ferhatt

ferhatt WAV

Beğenileri:
    0
    ikinci el ifp alsana ? ikinci player için o kadar para verme bence.

ayrıca sadece sporda kullanıcaksan ister kalem pilli olsun ister başka pilli. önemli olan taşıma bandı çıkıyor mu içinden ? iki düşşse bozulsa dert edecek misin ? işte 100 milyona al bi tane ifp kurtul derim. ses kalitesi de her türlü tatmin eder. diğer zamanlarda da vibez kullanırsın.

14. wq

wq Guest

100 ytl yeifp almaktansa 120 ytl ye u3 1 gb alırım. bir çok yerde sesi en iyi flash bellekli mp3 çalar olarak okuyorum.

15. ferhatt

ferhatt WAV

Beğenileri:
    0
    100 değildir zaten ya. ama şu var u3 120 ise direk u3 al :) değmez başka bişi almaya. çok ucuzladı bu gadgetlar ya. eskiden h320 fln diyince şöyle bir oturup düşünüyorduk.

şimdi 250 euroya zvm fln var.

16. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Ben de son olarak flash bellekli olarak en iyi sesi Meizu M6'nın verdiğini okudum. Tabii hepisin alıp güvenilecek bir kaynağın karşılaştırma yapması ne güzel olur du. Ya da firmalar direk bana yollasa test etsem. :D

17. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo Guest

u3 1gb alayim dedim gumruge takilmadan 70 dolara
    ama u3 alip satan bir arkadas 1gb lik alma 2gb lik al dedi bana 1gb lıklarda sorun cikiyor dedi
    urunu kendinden almiyacagim bhphoto dan alicagim ...2gb ligini alsam hem 110dolar gumruk sorunu olabilir hemde beyazını goremedim sitede ...sizce oyle kronik bir sorun duyan var mi u3 1gb liklarda umarim gumruge takilmaz ...

18. ftt

ftt FLAC

Beğenileri:
    0
    gozlemlerime gore var boyle bir sorun japonlaryapiyo. muhatap oldugum u3 1gb'ler arasinda hata orani %33'tu ne yazik ki (1/3 :)) bir de bhphoto'dan satin alim surecine yakindan tanik oldugum bir arkadasin u3 1gb'i ikinci gunde hic acilmama, gec acilma ve cok dusuk maksimum ses gibi problemler yasatmisti. bir hafta sonra da satiliga cikardigini gormustum zaten aleti. onu da katarsak %50 (2/4). sonuc itibariyle u3 1gb'lar benim icin cok kotu bir deneyimdir; diger yandan u3 2gb'larda hic bu tur sikayetler deneyimlemedim ya da duymadim. kaldi ki siyah olmasi bile bir tercih sebebi olabilir. u3 2gb al derim velhasil.

19. biolog_hakan

biolog_hakan MP3

Beğenileri:
    0
    ben subattan berı 2 gblık oln modelını kullanıyorum.. hıc bır sorun yok ve memnunum son derece...bıde yanına vıbe labılsem muhtesem olacak :love: :super ::)

20. erman

erman MP3

Beğenileri:
    1
    yukarida sorulmus u3 lerde gercekten sorun varmi
    birde u3 2gb likta beyaz modeli yokmu gercekten :uzgun

Sayfayı Paylaş