cowon u3 sahibi olanlar ve sahibi olmak isteyenler

'Cowon' bölümünde samet0388 tarafından 28 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. fred78

fred78 MP3

Beğenileri:
    0
    U3'ün 2gb'lık beyaz modeli yok.1gb= beyaz / 2gb=siyah olarak üretiliyor.ben 1 gb'lık modelini kullandım.Tek yaşadığım problem firmware güncellemesi yaparken oluştu.Çözene kadar canım çıktı.(forumdan birinin yardımıyla çözdüm) ama u3 deli alettir.fiyatına göre alınabilecek en iyi player diyebilirim.Alternatifi muvo2 olabilir...

2. erman

erman MP3

Beğenileri:
    1
    arkadaslar merhaba
    px100 ve JBL Creature II alıcam sizce u3 mu almalıyım yoksa ipod shuffle mı shuffle px100 u besleyebilir mi :embarrassed

3. ftt

ftt FLAC

Beğenileri:
    0
    beslemeli.

4. yilmaz196

yilmaz196 FLAC

Beğenileri:
    4
    Radyo falan önemliyse u3 al ama shuffle hem çok hafif ve ufak hemde sq su harika. Ayrıca px100üde gözünde büyütme 32 ohmluk bir kulaklık, rahat sürer.

5. erman

erman MP3

Beğenileri:
    1
    tesekkurler arkadaslar radyo onemli degil benim icin ben apple in garantisine guvenip shuffle alıcam cowon un turkiyedeki fiyat ve garanti durumu belli yardımlarınız icin cok tesekkurler :worship simdi ben shuffle i buradan alınca ses limitli olacak diymi onu usa guncellemesi yapılabiliryomuuu :embarrassed

6. yilmaz196

yilmaz196 FLAC

Beğenileri:
    4
    Ipodlarda öyle bir kısıtlama yok bildiğim kadarıyla, ayrı güncelleme olayı yok çünkü. itunes hepsinde ortak. Zaten ayarlarda kısıtlama ayarı var. Sorun olmaz yani. Shuffleı özellikle bir iemle tavsiye ederim. :ok
    Ayrıca ülkemizde adam gibi teknik destek sağlayan belkide tek ithalatçı bilkom. Bu konuda çok iyiler. Diğerleri de keşke süründürmese milleti.

7. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Shuffle ya da Samsung YP Z5 düşünebilirsin. 1GB'lığı sıfır olarak 199 YTL seviyesine bulunabiliyor. Shuffle'da alsan başka cihazları da alsan PX100 'ü sürmekte sıkıntı yaşamazsın. Bu arada Shuffle 2.Nesil almayı düşünmüyorsun umarım?

8. erman

erman MP3

Beğenileri:
    1
    2,jenerasyon dusunuyordummm :uzgun :uzgun :uzgun
    ses farkı var deniyorr ama barizz cok mu belli ben sizler gibi bu iste uzman bir kisii degilim
    2. nesilin tipi daha cok hosuma gitti :embarrassed

9. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Vallahi beğendiğin cihazı almakta özgürsün tabii ki. Kanal kulaklıklar ya da KİM ile kullanmadığın sürece sorun olacağını sanmıyorum. Ya da iade politikası olan bir yerden alıp (HepsiBurada vb.) beğenmezsen 7-8 gün içinde iade edebilirsin.

10. erman

erman MP3

Beğenileri:
    1
    dip ses dediginiz sorun mu var 2.nesil de onun icin mi iem dısında sorun olmaz diyorsunuz
    px100 ile 2. nesili kullanmak istiyordum benn o zaman sorun olmaz degilmi :)
    YILMAZ abi gerci yok demis ama forumlarda duyuyordum ben ses limitli bu 2.nesil shuffle da yokmu ses limiti simdi

11. djoy

djoy Guest

arkadaşlar sansa c250 mi yoksa iaudio u3 mü

Sayfayı Paylaş