Cowon X7

'Cowon' bölümünde Be Creative tarafından 14 Kasım 2010 tarihinde başlatılan konu.

1. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    Yıllardır beklenmesi sonucu ismi artık efsaneleşen 'X7' Cowon tarafından duyuruldu. Cowon'un X7 ile dönüşü aynı zamanda HDD'ye de dönüş oldu uzun zaman sonra. Artık Hard Disk ne kadar rağbet görür bilmiyorum ama X7'nin özellikle pil ömrü bayağı alıcı bulma sebebi olacak gibi görünüyor.

Özellikler:
    Kapasite: 120 - 160gb HDD
    Ekran: 4.3'' Dokunmatik (480 x 272 çözünürlük, 16M renk)
    Ses: MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, APE
    Video: AVI, Divx, Xvid, WMV
    Ekstra: Bluetooth ve dahili hoparlör,
    A/V çıkışı / FM radyo / ses kaydedici / TXT / Flash / Sözlük
    Pil Ömrü: 103 saat müzik, 10 saat video
    Boyutlar: 78.6 x 126.9 x 14.5mm (212gr)

2. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Pil süresi bu zamana kadar üretilen cihazlar arasında fenomen olmasını sağlayabilir ama bu genişlikte ekrana sahip bir cihaza bence wifi eklenmeliydi diye düşünüyorum ve ayrıca cowon buna ekliyeceği fw takviyeleri ile fax bile çektirir :)

3. STT-CL

STT-CL Guest

Bana kalırsa Cowon'un yaptığı tek şey;şekil-şemal değişikliği.Pil ömrü konusundaki gelişmeler takdire değer gelişmeler olabilir ama Cowon'un yeni modellerinde "Gerçekçi" bir gelişim göremiyorum ben,hep eskilerden kokuyor. :) Bence Cowon artık bizi şaşırtacak bir model çıkartmalı.D2'den sonra çıkan S9 gibi bir tat vermeli. :)

Neyse;her şeye rağmen hoş bir model.Özellikle uzun seyahatlere çıkanlar için faydalı olabilir. :ok

İyi Bayramlar. :wink

4. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
    Hdd ile o pil ömrünü nasıl sağlıyor gerçekten şaşırtıcı..Bende wi-fi olmaması konusunda hemfikirim.Kesinlile olmalı artık bu tip cihazlarda.Sanırım cowon fiyatlarının daha da artması ve wi-fi için gereken lisanslar gibi konulardan bu işe girmiyor.

5. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
  6. dombilibili

dombilibili Guest

Nedense cowon pek tercih etmiyor wi-fi eklemeyi ürünlerine bu yüzden amerika piyasasında baya eleştiri alıyorlar zaten. Ama cowon v5 modelinin daha sonra wi-fi lı modelini çıkardılar cowon v5w altında. Bunda da ilk çıkışında olmasa bile daha sonra wi-fi lı modeli çıkartılabilir..

Sayfayı Paylaş