Creative Centrale

'Creative' bölümünde erhan126 tarafından 17 Mayıs 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. erhan126

erhan126 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Mrb arkadaşlar.1 hafta önce Almanya'dan internet üzerinden teyzemoğlu aracılığıyla aldığım Creative Zen Style 16GB(White)'la birlikte gelen yazılım "Creative Centrale" ile ilgili bir kaç problemimi size anlatmak ve sizden bilgi almak istiyorum.Program aslında güzel görünüyor,iyi program hissi veriyor,tabi sonralardan çok geçmeden veri transfer hızının çok düşük anlamamla birlikte canımı sıkmaya başlasada yine de güzel oldugunu düşünüyordum.Ta ki beni gerçekten sinirlendirene kadar.Mp4 e atacağım tüm şarkıları güzelce etikledim(şarkı adı,sanatçı,tür,yıl,albüm adı vs).Biraz müzik attım mp4 ün içine gayet güzel çalıştı.Sonra mp4 program aracılığıyla bir kaç albüm ya da sanatçı daha atınca "çalmak için müzik kütüphanesinden müzik yükleyin" diyor ve hiç bir müzik görünmüyor mp4 ün içinde,dolayısıyla dinleyemiyorum.Kendimce bir düzine şey denedim.Tek çözüm:mp4 ün hafızasını biçimlendirmek(herşeyi silmek) ve en son atacağım şarkılarla birlikte önceki şarkıları aynı anda yüklemek(program vasıtaysıyla).Ama bu işlem hem çok uzun sürüyor (bir albüm eklemek için 8 gb lık bilgi silip geri yüklemek zorunda kalıyorum mesala) hemde her format atışımda mp4 ün hafızasına mp4 zarar görüyor (görüyor mu????)....Neden böyle oluyor,nasıl şarkı yüklemeliyim bu sorunu nasıl çözerim???????????(winamptan falan yapın demeyin onu denedim aynı sorunlar devam ediyor,sorun programda değil heralde,kullanma şeklimde veya mp4 te)

2. erhan126

erhan126 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Buldum neden oldugunu.Güncelleştirmeleri yüklemek lazımmış.Programdanda yapabiliyormusuz kendi sitesinden indiripte kurabiliyormusuz,ikisini de denedim oldu kusursuz çalışıyor.Ama güncelleştirme yaparken mp4 ün bilgisayara takılı olması gerekiyormuş (belki mantıklı olanda bu ama ben tecrübe ederek anladım)...Ama şimdi de başka bir sorunum var:videoları açmıyor mp4,daha doğrusu mp4 bilgisayara taktıgımda dosya olarak gösyeriyor ama mp4 ten göstermiyor yani dosya bile görünmüyor...Buna bir yorumu olan var mı?????????????

3. MuttFTS

MuttFTS Yönetici

Beğenileri:
    594
    Dosya türünü desteklemiyor olabilir mi cihaz?

4. erhan126

erhan126 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    yok olamaz çünkü desteklemdiği dosyaları zaten hiç görmüyor daha bilgisayarın hafızasındayken.tanıdıgı formatları bile kendi converteriyle çevirip öyle atıyor mp4 ün içine.avi ve mpeg4 şeklinde 2 formatta video attım ikisinide açmıyor mp4 de(yani görünmüyor bile)...

Sayfayı Paylaş