Creative ZEN - Fikir ve Yardımlarınızı Bekliyorum...

'Creative' bölümünde Apostt tarafından 2 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Apostt

Apostt Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Bir süredir arkadaşımdan ödünç aldığım Creative ZEN i kullanıyordum. Nedense sesini tınısını çok beğenmemiştim aletin, bundan dolayı nazarmı değdi ne oldu bilmiyorum ama, annem kendisini çamaşır makinesinde yıkamış...

Tabii ilk başta büyük şok oldu benim için, benim bile değildi alet, emanetti. Sonrasında panik yapmadan ve hiç açmadan kurutmaya başlattım. İlk başta pirinç dolu kavanazoda beklettim 20 30 saat kadar sonra da kapağını çıkartıp kalöriferin üstüne koydum biraz da. Sonrasında sabrım yetmedi artık ve elim açma düğmesine gitti.

O küçük mavi ışığı ve akabinde ZEN yazısını ekranda görünce çok mutlu oldum. Ekran hafif bi sulu gibi duruyordu ama görüntü geldiğinde hissedilmiyordu bile. Tuşlar çalışıyordu kusursuz. Hemen kulaklığımı alıp taktım ve play'e bastım, müziği de duymaya başladım. Sonrasında derin bir soluk verdim ve içimden ucuz atlattık dedim. Ama durum gelin görün ki pek de öyle değilmiş...

Kulaklıkları kulağıma takınca farkettim ki, müzik garip bir şekilde yavaş çalıyor! Sanki ayarlardan yavaşlatılmış gibi, yarı hızında da değil de %70-80 hızında çalıyor gibiydi. Bir anlam veremedim, ayarları kurcaladım ilgili birşey bulamadım. Ayarları da sıfırlayınca birşey değişmedi zaten. Siz ne diyorsunuz bu konuda? Çözülebilir bir sorun mu dersiniz? Ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok. Eğer mümkünse detaylı bir format işlemine tabi tutmak istiyorum aleti ama bunu da nasıl yaparım bilmiyorum. Gerçekten umudu kesmek istemiyorum aletten ve yardımlarınızı bekliyorum...

Şimdiden teşekkürler.

2. tsn141

tsn141 DSD

Beğenileri:
    1.463
    Yurtta görünce sormayı unuttum:
    firmware güncellemeyi denedin mi?

Sayfayı Paylaş