Custom Art Music One Incelemesi

'Custom Art' bölümünde Ozan tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde başlatılan konu.

1. quickplay

quickplay Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    haha yok bende 1-2 ay içinde almayı düşünüyorum ondan sordum illallah etmişimdir bu saçma sapan gümrük kanunlarından zaten :) benimde aklıma geldi devlet postası daha sağlam yol olduğu için mesaj attım facebook sayfasına ulusal postayla gönderebilirmisin diye evet dedi valla takılırsada ödicez artık 50$ gibi bir rakama denk geliyor sanırım adam halden anlayan biriyse ucuz bir kulaklık kutusunun içine koydurtup faturayı düşük kestirtip üstünede gift yazdırcam öyle yaparsa %100 geçer heralde :D

2. MikePortnoy

MikePortnoy Analog

Beğenileri:
    2.075
    Registered airmail isterseniz 4-5 Gun içinde kulaklık ulaşıyor. Sorun olacağını sanmıyorum.

3. Ozan

Ozan FLAC

Beğenileri:
    422
    Ates abiyi dinle sen, o cok tecrubeli bu konuda :)

refuserQ bunu beğendi.
  4. KaraSinek

KaraSinek WAV

Beğenileri:
    1.115
    mesafeli durduğum ciemlere bulaşma arifesindeyim, music one doğru seçenek olacak gibi gözüküyor.
    bu kararı vermemde ozanın bu incelmeesi çok etkili oldu. ;) eline sağlık.
    facebooktan mesaj attım ama, en doğru iletişim kanalı nedir ? en direk mail atıp pampa moduna mı bürünsem ?
    shell siyah kanal şeffaf kanal içinde kırmızı mavi işaretleme ve siyah değişebilir kablo için fiyat isteyeceğim. ek olarak er4 için de custom tip sordum. bi kere kalıp gönderecekken mantıklı gibi geldi ama bakalım ne fiyat isteyecek.

Son düzenleme: 11 Haziran 2015
  5. dulty

dulty DSD

Beğenileri:
    1.441
    Ben elemanla direkt mailleştim baya, hemen cevap veriyor, muhabbet bir arkadaş... Pyotr adı galiba.

6. Ozan

Ozan FLAC

Beğenileri:
    422
    @KaraSinek Tesekkur ederim abi, yardimci olabildigime sevindim:)

En direk ve hizli iletisim yolu benim icin hep mail olmustur, FB yerine email gondermeyi tercih ederim ama ikisinde de makul zamanlarda cevap verecegine eminim. Adi kendi ulkesinin lisaninda Piotr geciyor ama uluslar arasi calistigi icin zorluk, karisiklik olmasin diye Piotr'un Ingilizce'deki karsiligi Peter'i kullaniyor.

Bizdeki Can / John gibi :D

Son düzenleme: 12 Haziran 2015
    KaraSinek bunu beğendi.
  7. DefinitioN

DefinitioN Analog Yetkili üye

Beğenileri:
    2.960
    @Ozan elinize sağlık.Bugün incelemeye doyduğumu hissediyorum.Kapanışı bu ilginç kulaklığı okuyarak yapmak ta ayrı keyif oldu benim için.Custom olmasa alırdım sanırım.

Ozan bunu beğendi.
  8. postgres

postgres MP3

Beğenileri:
    79
    Belki konuyla alakası yok ama burada iki kulaklığıda deneyimleyen kişilere bi sorum olacak, UMPRO30 ile MUSIC ONE arasında şunlar arasında uçurumlar var diyebileceğiniz farklar var mıdır? ve sadece ses açısından hangisini yukarıya koyarsınız?

9. Ozan

Ozan FLAC

Beğenileri:
    422
    Sagol Definition. Acikcasi fiyatindan dolayi custom dunyasini merak edenler icin guzel bir ilk adim olabilir kulaklik. Kaldi ki fiyatina gore oldukca basarili alet.

Postgres, UMPro 30 dinlemedim uzgunum bu konuda yardimci olamam sanirim.

10. postgres

postgres MP3

Beğenileri:
    79
    Benim gibi almayı düşünen arkadaşlar için,

Mail yoluyla iletişime geçmeyi deneyin piotr şimşek hızıyla geri dönüyor "info@thecustomart.com".

Bahsettiğiniz kombinasyonları siteden hesaplamanızı istiyor ben transparan renklerin swirllarıyla carbon faceplate üzerine beyaz artwork çıkarılabilir siyah örgü kablo için 1160PLN gibi bir fiyat çıkardım buda yaklaşık olarak 870 lira gibi bir fiyata denk geliyor pazarlık veya düz fiyat işleri için ayrıca bi konuşmaya geçicem:angel:. Şuan için sorun kulak kalıbı aldırma işi :-\

Sayfayı Paylaş