Fiio x7 mark II Techno-fi Turu

'DAC' bölümünde cgtyguner tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. cgtyguner

cgtyguner WAV

Beğenileri:
    2.207
    Arkadaşlar şu anda Fiio head-fi'da tur için talepleri topluyor. Attıları mesajı aynen kopyalıyorum:

Dear friends,

We are collecting the information of all the participater.
    If you still want to join our review tour , and do not mind waiting it for some time more to review it , please apply by replying to this thread and including the following information in your reply:

-Headphone(s) / earphone(s) you possess:
    -Any DAP(s) / DAC(s) / amp(s) you may possess
    -Descriptions and links to review(s) you may have posted:
    -Your geographical region (e.g. the city and country you live in):
    -Your native language (and any other languages you may be able to write in)

Thank you in advanced!

Best regard

Şimdi bizden de head-fi içinde belli bir forsu olan bir arkadaşımız, tur için Türkiye'ye gelmesini ayarlayabilirse süpper olur. Kullanılan ekipmanlara forum buluşmalarında getirilen pek çok cihazı da ekleyebiliriz. Zaten forum içi bir tur olarak alacağımızdan çoğuyla karşılaştırma yorumları gelmesi de mümkün olacaktır :) Benim eski head-fi hesabım nedendir bilinmez, kapandığı için, yenisinde de mesaj olmadığı için sallamayabilirler. O sebeple buraya yazıyorum.

Hadi bi el atıverin bakalım, x7 mk2 görelim :)

** yanlışlıkla müzikçalar yerine dac bölümünde açılmış konu özür diliyorum. Taşınabilirse daha doğru olacaktır**

Son düzenleme: 26 Temmuz 2017
    myloo, Chaturanga, tenniscoach57 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog FLAC

Beğenileri:
    1.422
    Bence bu işi olsa olsa Fiio X5 III turunu da organize eden @Chaturanga hocam halleder:D:ok

Hem öbür konunun da linkini referans olarak kullanır, diyecektim kii, konuya şöyle bir baktım: Konunun ilk mesajında @Chaturanga hocamın yazdığı şu maddeye 1-2 arkadaş dışında pek riayet edilmediğini gördüm:

Bu ne gibi bir sıkıntı yaratır derseniz, adamlar yabancı, okuyarak bizim onların ürününden bahsettiğimizi anlama imkanları yok. Yani adamlara konuyu refere etsek, ürün kaç kişiye ulaşmış, hangi kulaklıklarla dinlenmiş, hangi DAPlarla karşılaştırılmış anlayamayacaklar. Tur amacına ulaşmış mı bilemeyecekler.

Konunun her türlü değeri var elbette ama şıkır şıkır fotoğraflarla bezeli bir konu olsaydı yabancıların nezdinde sonraki ürünleri almamızda elimizi daha fazla güçlendirirdi diye düşünüyorum. Ve inceleme yapan arkadaşlarımı fotoğraf konusunda üşenmemeye, "nette her türlü fotosu var, gerek yok" dememeye davet ediyorum..:ok

3. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    Turan hocam dediklerinize katılıyorum :D Fiio'ya link vermiştim bakarlar ne durumda tur diye, oturup çevirmekle falan uğraşacaklarını sanmam ama sayfada fotolu, can canlı incelemeler görseler yeter diye düşünüyorum.

@cgtyguner Çağatay hocam güzel bir haber, bir tane cihazı sadece Techno-fi için yollayabilirler mi bi soralım bakalım. Ama herkes bireysel başvurusunu da yapsın bence zaten Türkiye'den talep çok olursa buraya ayrı bir cihaz yollarlar düşüncesindeyim.

4. ufuksaracci

ufuksaracci FLAC

Beğenileri:
    456
    Chaturanga, refuserQ ve cgtyguner bunu beğendi.
  5. tenniscoach57

tenniscoach57 MP3

Beğenileri:
    39
    Hocam Fiio 'nun sayfasından müşteri hizmetlerine mi kime yazacağız biraz yardımcı olurmusunuz ? Yada ne ve nasıl bir yazı yazalım iknası kolay olsun diye ?

Chaturanga bunu beğendi.
  6. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    Hocam Fiio headfi da konu açmış zaten orada istediği bilgiler var hangi ekipmanlarınız var, hangi incelemeleriniz var vs vs .. o bilgilerle sayfada talep yapıyorsunuz sonra duruma göre onlar talepleri değerlendirip kimlerin katılacağına karar veriyor.

Bu arada @fastfalcon Selçuk bey bu konuda bize destek olabilir mi, kendisinin talep etmesi daha uygunsa firmadan. X5 turu için firmaya yazıştıktan sonra öğrenmiştim @baran88 hocamın hatırlatmasıyla öğrendim Türkiye distribütörü Selçuk bey.

refuserQ, tenniscoach57 ve Mikrobiyolog bunu beğendi.
  7. tenniscoach57

tenniscoach57 MP3

Beğenileri:
    39
    tamam hocam teşekkür ederim.

Chaturanga bunu beğendi.
  8. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
  9. tenniscoach57

tenniscoach57 MP3

Beğenileri:
    39
    Chaturanga bunu beğendi.
  10. fastfalcon

fastfalcon MP3

Beğenileri:
    121
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben her defasında bu konuyu kendilerine sunuyorum. Daha önce de x3ii ve x5 ii için yine bu forumda turlar düzenledik. X7 için de kendilerine ilettim. Ama şu anda ürünü sadece pilot olarak belirledikleri yerlere gönderiyorlar. Bir sonraki üretimde haber verecekler. Olumlu olursa size bilgi vereceğim.

Saygılarımla...

cgtyguner, Chaturanga, mattiadestro ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  11. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    @fastfalcon Selçuk bey teşekkürler.

Peki bir sonraki üretim derken bir sonraki ürünü mü kastediyorlar? Eğer kastettikleri bir sonraki üretilecek cihazsa o zaman X7 Mark II için Head-fi konusu üzerinden ilerlememizde bir sakınca var mı sizin için? Hazır tur düzenliyorlarken bir cihazı da Techno-fi a göndermeleri mümkün olabilir belki. Yada X5 iii turunda olduğu gibi Avrupa'daki turu biten cihazı en son Türkiye'ye yollamayı düşünebilirler. X5 iii Avrupa turundan cihaz gelmişti şu anda Techno-fi turunda mesela.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2017
    cgtyguner bunu beğendi.
  12. fastfalcon

fastfalcon MP3

Beğenileri:
    121
    Konu ile ilgili kendileri ile görüşüp size bilgi veririm. Turları düzenleyen marketing grubu ile görüştüğüm departman farklı. Ben isteğinizi ilettim. Belki söylediğiniz gibi diğer tur üzerinden de gidilebilir. Benim için bir sakıncası yok. Head-fi ile de iletişime geçip çift yönlü olarak isteklerimizi belirtebiliriz.

13. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    Teşekkürler @fastfalcon Selçuk bey bilgilendirmeniz için. Hangisinden önce dönüş gelirse ona göre duruma bakılır o zaman.

tenniscoach57, cgtyguner ve refuserQ bunu beğendi.
  14. VirtuFortuna

VirtuFortuna DSD

Beğenileri:
    2.463
    Bu konu ne oldu?

refuserQ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş