Fiio X7 MK2

'Genel Tartışma' bölümünde tenniscoach57 tarafından 16 Temmuz 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    551
    Android'i görünce bir dap'tan fazlasını yapmaya çalışıyorlar herhalde 1gb ram bulunan cihazda browsing'e kalkışırsan o cihaz kasar zaten. Yazılımsal olarak müzik ve benzeri işlerde iyi. Ses kalitesi rakiplerine göre yapay geliyor sadece.

tenniscoach57 bunu beğendi.
  2. darkainu

darkainu FLAC

Beğenileri:
    539
    Enteresan, ben 1 ay kullandım ekranda bir kere sıkıntı olmadı :) Bence fiio f/p değil sadece fiyata göre ürün yapan bir firma, öyle enteresan işler beklememek lazım. Beklentilerinizi ve bütçenizi bir kenara yazıp onları en çok karşılayanı alacaksınız, herşeyi büsbütün yapan cihaz yok zaten piyasada.

Pax, mattiadestro ve Chaturanga bunu beğendi.
  3. Chaturanga

Chaturanga WAV

Beğenileri:
    2.242
    Bilmiyorum müzik amaçlı kullanıldığı sürece gayet iyi geldi bana. Kasacak bir uygulama vs kurmamıştım, Android olma amacı zaten streaming desteği daha çok yoksa telefon gibi kullanmak değil. Onu da kırpsalar belki böyle sorunlar da kalmayacak mesela ARM M20 mi miydi @cgtyguner Çağatay hocadaki ondaki Android'de bir çok şeye izin vermiyor diye biliyorum.

tenniscoach57, refuserQ ve cgtyguner bunu beğendi.
  4. cgtyguner

cgtyguner FLAC

Beğenileri:
    1.573
    evet yağ gibi akiyor mübarek o sebepten zaten yeni çıkan android dapları almakta baya bi tereddüt ediyorum. x5 iii için ama daha olumlu yorumlar duydum android kullanım kolaylığı açısından.

refuserQ bunu beğendi.
  5. bakieryigit

bakieryigit FLAC

Beğenileri:
    1.293
    Stream sunan playerlar arasında en beğendiğim cihazdı , basslardaki erken kesilme gereğince uzayamama sorunu olmasaydı , alır uzun süre kullanırdım ilk versiyonu (am5 modülü ile izlenim) , bu model de sesin üstüne biraz daha koydularsa ve roll off olmuyorsa player , şimdiden beklemeye geçtiğimi söyleyebilirim.

6. tenniscoach57

tenniscoach57 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    aynen hocam şikayetler de bu yönde zaten. ekranın kastığını söylüyorlar dinleyenlerin çoğunluğu. Merak ettiğim bu RAM lerin maliyeti çok mu fazla ? yeni çıkardığı x7 mk2 ye bile ancak 2gb ram koymuş. ama sanırım gelecek modellere saklıyor ram arttırma işini. şimdiden 4gb yaparsa sonraki modellere ne kalacak ?
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 17 Temmuz 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2017 ---
    bence de android uygulamasını sadece streaming için eklemişler. Biliyorsunuz zaten bu yüzden çift işletim sistemi eklemişler. normal işletim sistemini ise dahili müzikleri dinleyebilmek için.

Sayfayı Paylaş