FX-AUDIO DAC-X3 Alınır mı?

'DAC' bölümünde melihgezer tarafından 9 Ekim 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. melihgezer

melihgezer MP3

Beğenileri:
    20
    Merhabalar,öncelikle bu belirttiğim Dac modelini Aliexpress üzerinden getirmeyi düşünüyorum. 33$ fiyatı var.Kullandığım sistem Gigaworks T20.Ayrıca laptop üzerinden kullanmayı düşünüyorum.Ürün hakkında tavsiyeleriniz benim için çok önemlidir,40 dolara kadar bütçem var evet kısıtlı bütçe ancak onboard ses kartından kurtulup bir nebze de olsa müzikal kaliteyi arttırmayı istiyorum.Teşekkürler.

Link:

https://tr.aliexpress.com/item/FX-D...&terminal_id=4632a2477ad643699ab397fda7e29a51

2. melihgezer

melihgezer MP3

Beğenileri:
    20
    Fikri tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar.

3. XSoldier

XSoldier MP3

Beğenileri:
    16
    İnternette incelemesini bulamadım. İyi çıkmayabilir. Fiiolara bakabilirsiniz.

4. Cyril

Cyril MP3

Beğenileri:
    231
    S.M.S.L M3, Fiio Q1 gibi modellere bakın hocam, en azından inceleme bulabilirsiniz nette.

5. melihgezer

melihgezer MP3

Beğenileri:
    20
  6. Cyril

Cyril MP3

Beğenileri:
    231
    Birincisi gerçek bir lambalı amfi değil de buffer lamba dediğimiz türden galiba. Artı ve eksilerini lambalı işini bilenler söylesin. İkinci seçeneği hiç bilmiyorum.

Önerilerim de 40-60 dolar arasındaydı diye hatırlıyorum ama dolar yine fırladı, o yüzden bir şey diyemiyorum.

Emin değilseniz, kalitesinden emin olduğunuz bir şey alabilmek için biraz daha bütçe yaratana kadar bekleyin. Şu linkteki ürünleri 40 dolara alsanız ve beğenmeseniz, burada 10 dolardan bile satamayacaksınız çünkü.

7. theoldman

theoldman MP3

Beğenileri:
    62
    hakkinda yorum bulamadiginiz, nasil cikacagini bilmediginiz bir urune, ayridiginiz butun butceyi vermek yerine daha bilinen, yorumlanan bir urune gerekirse biraz bekleyip ilave yaparak almak daha dogru olur. bazi durumlarda kor alim talihsizlik olabiliyor.

Sayfayı Paylaş