GearBest

'Konu Dışı' bölümünde Hellbarth tarafından 20 Ağustos 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. Hellbarth

Hellbarth Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    11 Ağustos'da GearBest'den kayıtsız kargo ile 15 dolarlık bir kulaklık aldım. Daha önce Aliexpress üzerinden takipsiz aldıklarım iki üç haftada geliyordu genel olarak. Gelmeme ihtimali de var mutlaka ama sizce gelirse kaç günde geliyor ortalama ?
    https://i.hizliresim.com/qWrJRB.png

Ayrıca adresi yazarken bir tane türkçe karakter kullanmışım ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

2. Dersolmaz

Dersolmaz Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Hocam merhabalar zaten kargoya vermeleri 10 gunu buluyor gearbestte yani tahmini olarak 35 gunde geliyor. Gearbest alimlarinda yapmanız gereken kargo almasaniz bile insurance yani sigorta almaniz. Sikinti cikmasi durumunda uzulmezsiniz sonra.

3. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    990
    gearbest'e dikkat edin özellikle xioami kulaklıkların sahtelerini gönderdiler son zamanlarda millete..

4. Hellbarth

Hellbarth Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    İki ayı geçti maalesef kulaklık gelmedi. Bugün desteğe yazdım tekrar göndereceklerini söylediler.

5. Dersolmaz

Dersolmaz Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ekim olmus ben farkinda bile degilim. Destek ekipleri de islemleri yavas yapiyor umarim bu sefer gelir.

6. Hellbarth

Hellbarth Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Takipli göndereceklerini düşünüyorum. Kargo ucretini ödeyebilecegimi kayıtlı yollamalarini soyledim. Ona cevap yazmadilar sadece Cuma günü 3-5 iş günü içinde yeniden gönderimi sağlayacağız demişler. Halloween yoğunluğu yüzünden muhtemelen haftaya kalacak.

Burayı okuyan olursa diye diyorum GearBest iyidir, güvenilir ama takipsiz bir şey almayın. :)

Sayfayı Paylaş