Hi-Fi Hakkında

'Genel Tartışma' bölümünde nuclearmoonrise tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. nuclearmoonrise

nuclearmoonrise MP3

Beğenileri:
    14
    Ses kalitesi anlamında hiç iyi olmayan bir telefona sahibim. Hoparlör çıkışı berbat ve kulaklık performansı ise kulaklarımı tırmalıyor. Artık müzik dinlemekten bile heves alamaz oldum.

1000 lira civarında bir müzikçalar alabilirdim ama o zaman da spotify kullanamayacaktım.

Şimdi sorum bu telefonla ben yüksek kaliteli müzik dinleyebilir miyim? Konu hakkında pek az bilgim var dac dap vs bu terimleri bile yeni öğreniyorum diyebilirim. Dac gibi şeylerle bu eksiği kapatabilir miyim? Veya sadece kaliteli bir bluetooth kulaklık yeterli olur mu?

Çözüm önerisi olan?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    716
  3. bleak

bleak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Bildiğim kadarıyla bluetooth kulaklık, muadil bir kablolu kulaklığa göre daha kötü ses performansı sağlıyor. Kablosuz teknoojiden dolayı kayıp yaşanıyor diye biliyorum. İsterseniz bu tip bir kulaklık almadan önce forumdan bluetooth kulaklıklarla ilgili konuları araştırın.

4. artears

artears FLAC

Beğenileri:
    825
    S7 edge'de eğer sesi çok bozmadılarsa s6'nın performansı fena değildi. Bence kulaklığı değiştirin önce. Ayrıca kablo kullanılabilen her yerde kabloyu kullanmak lazım. Kablosuz teknoloji sadece hayatınızı kolaylaştıracak bir durumdaysa tercih edilebilir. İem ve telefon birlikteliğinde, kablonun ben kişisel kullanımım için engelleyici bir yanını görmediğimden hep kablolu kulaklıklar kullandım. Bu arada baktınız ses yine tatmin etmedi, o zaman chord hugo veya mojo ile bir birliktelik düşünülebilir...

Sent from my fridge using Tapatalk

Sayfayı Paylaş