Hisound Studio firmware

'Hisound' bölümünde wmqpun tarafından 11 Mayıs 2013 tarihinde başlatılan konu.

1. wmqpun

wmqpun MP3

Beğenileri:
    5
    Merhabalar ,
    Bildiğiniz gibi studio'ya ait 3,4 yazılım var .Genel olarak dinamik olan yazılım beğenilmiş ,ben yükledikten sonra beğenmedim .Sanki eq yapılmış gibi tizler gereksiz sivrileşip insanı yoran bir moda giriyor. Ondan fazla da dinlemeden armatür sürücü için olan yazılımı yükledim daha dengeli bir hal aldı ama incelemesinde bahsedilen midbas sorunu gerçekten fark edilir seviyede.Bende bugün can sıkıntısında rocoo p nin yazılımını yükledim ;D Midbaslar daha iyi gibi geldi şuana kadar ,onun dışında genel karakterinde bir değişiklik yok gibi rocoo p nin baslı hali gibi oldu :) Elinde studio olan forumda kaç kişi var bilmiyorum onlarada bir denemelerini tavsiye ediyorum .Kurulumda hakkında yardımcı olabilirim
    Not : Konunun gereksiz olduğu düşünülürse silinebilir ,tşkler

2. sertac

sertac FLAC

Beğenileri:
    217
    Keşke bende deneseydim o yazılımı .Öyle bi yazılım olduğundan bile haberdar degildim :(

3. wmqpun

wmqpun MP3

Beğenileri:
    5
    4 firmware var ,keşke deneseydiniz hocam muhtemelen daha çok beğenirdiniz .Bende satıştan çekeceğim zaten :)

4. HaypurTiryading

HaypurTiryading FLAC

Beğenileri:
    133
    Dinamik firmware'de humm sorunu yanında dediğin parlaklık olayıda var. Ama BA firmware'leri dinamik gibide tat vermemişti bana. Sigmatel chipden kaynaklanan bir yapaylık var, Rocoo'da bu birazcık daha iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Jack firmware çıkarmayı planlıyordu geniş kapsamlı ama çıkartmış mı? Head fi'yı takip edin derim.

5. wmqpun

wmqpun MP3

Beğenileri:
    5
    Ben aldığımda orjinal firmware vardı sonra dinamik ve ba yükledim .Ba daha dinlenebilirdi ama rocoo p den bas ,biraz çözünürlük ve sahne dışında bir artısını göremedim .Rocoo p firmwareden sonra şuana kadar daha başarılı buldum ,forumda kimsede yok mu acaba studio birde o denese :)

Sayfayı Paylaş