Ipod Touch 2g İçin Öneriler

'Apple iPod / iPhone / iPad' bölümünde delgren tarafından 9 Şubat 2018 tarihinde başlatılan konu.

1. delgren

delgren MP3

Beğenileri:
    98
    Geçenlerde yıllar önce kullandığım 2. jenerasyon Ipod Touch'u buldum evde. Bir noktadan sonra nedense hiç kullanmadım, hatta varlığını bile unutmuşum. Şimdi tekrardan kullanıma sokmak istiyorum ama muhtemelen ses kalitesi kullandığım HTC One A9 + Tidal'dan daha kötü olacaktır diye düşünüyorum. Sizce herhangi bir şekilde işe yarar hale getirilebilir mi? Taşınabilir bir amfi alıp bağlamayı düşündüm ama içindeki DAC artık "outdated" olmuş mudur? Veya böyle bir çözümde ne şekilde bağlamam gerekir? Muhtemelen kulaklık çıkışından bağlamamam lazım çünkü sinyal 2 kez yükseltilmiş olacak bu senaryoda.

Başka fikri olanlar paylaşırsa çok sevinirim :)

2. zaquda

zaquda Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Merhaba.
    Siz yine iyisiniz, bende 1.g Touch mevcut. :)
    Söylediğiniz gibi ses kalitesi HTC One A9 + Tidal den daha kötü değil bence. Hatta bence telefonun çıkışından çok daha iyi bir düzeyde olduğunu düşünüyorum. Telefonların bu cihazlara göre ses kalitesi çok daha düşük kanaatimce. Bence bir şans daha vermelisiniz ipod touch ınıza ;)

delgren bunu beğendi.
  3. delgren

delgren MP3

Beğenileri:
    98
    Bunu duyduğuma epey sevindim, ben nerden baksanız 5-6 yıllık bir alet olduğu için nedense yeni nesil telefonlar daha iyidir diye düşünmüştüm. Bu hafta tekrardan bir deneyeyim madem kullanmayı, en azından telefonun şarjından tasarruf etmiş olurum :)

4. zaquda

zaquda Yeni Üye

Beğenileri:
    8

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş