KZ ZS5 - Techno-fi turu

'Kulaklık Genel' bölümünde Chaturanga tarafından 19 Haziran 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. Huysuz

Huysuz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Ostry kc06 kullaniyorum ses derinligini cok begendim ardindan kz zs5 kesfettim fakat deneme firsatim yok acaba 2surucu fark yaratirmi, Ostry dan gecmem cok fark yaratirmi.

Akustik ve rock agarlikli dinliyorum. Genelde spotfy en iyi kalite ve bitane cinden aldigim cep amfisi ile dinliyorum.

Dedigim gibi Ostry dan memnunum bundan shure gecmek istiyordum ama fiyat cok ucuk.Kz en azindan tatminimi giderirmi.

2. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.861
    Ostry KC06 da kalın bence. Bir çok kişinin beğenisini kazanmış kendini ispatlamış bir kulaklık.

KZ ZS5 değişik bir IEM, ilk dinleyişte herkesi çarpmıştı (bende aldım forumdaki bir çok arkadaş gibi) ama sonra işler değişti, içindeki sürücülerden 2 tanesinin aslında nozzlea ses verecek şekilde konumlandırılmadığı vs ortaya çıkmıştı. Yani zaten pratikte 2 sürücü çalışıyor diye hatırlıyorum. Ses karakteri olarak ta geçen süre sonunda artık KZ ZS5 i nasıl beğendiğime şaşar oldum desem yeridir :)

3. Huysuz

Huysuz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    @Chaturanga Yardımlarınız için teşekkürler. Peki KZ markasından alınabilecek bir IEM mevcutmudur. Renk çeşitliliği açısından fiyat uygun olması açısıyla düşünüyorum açıkcası veya önerebileceğiniz F/P farklı bir ürün varmıdır.

4. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.861
    KZ ZS5 harici hiç bir modelini dinlemedim maalesef. Forumda aratırsanız mutlaka kullananlar olmuştur. f/p olarak aklıma gelen model Memt X5, deneyebilirsiniz. Mikrofonik etki konusunda olumsuz görüşler var onunla ilgili ama sesi çok beğenilen bir model bende almıştım kardeşim kullanıyor.

5. mfya

mfya MP3

Beğenileri:
    260
    Ben de sadece zst kullanmıştım. Çok koyu çalıyordu. Bir türlü alışamamıştım. Sadece tiz ağırlıklı kaynaklarla kullanılabilecek bir karakter olduğu kanısına varmıştım.

6. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.710
    kc06 dan sonra kz ürünleri downgrade olur. illa ki denemek istiyorum derseniz, kz ate mantıklı olabilir.

netknight ve mfya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş