LG Hifi Plus mu Baska Bir Dac mı ?

'DAC' bölümünde hasann tarafından 16 Şubat 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. hasann

hasann Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar merhaba hayirli isler foruma yeni uye oldum bir takim sorular sorabilmek yeni bilgiler öğrenmek icin. Forumdaki Ahmet bey in yaptigi el yapimi lambali amfi den aldim(Herkese tavsiye ederim.) Kulakliklarim xiaomi hybrid PRO, Sennheiser Hd 201 ve HD 518. Simdi ben birde dac almak istiyorum. Lg nin bu urununu gordum 32 bit diyor cogu dac da olmayan ileriye yonelik bi ozellik sanirim. Velhasil kelam 150 tl ye buldum bu DAC i kullanilmamis. Bu fiyatlarda alabilecegim bundan daha kaliteli urun varmidir onerilere acigim yardimlarinizi bekliyorum.

2. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    Hocam LG HI-FI plus, LG V20 ile paket olarak satılıyor 1 aydır falan. Ancak LG V20 nin kendi içinde zaten 32Bit Quad DAC olduğu için, alanlar satışa koydular. Fiyat o yüzden bu kadar düştü. Normalde mesela Amazon.com da ki fiyatı şu anda 85 Dolar.

Kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum ama mobil kullanımdan çok evdeki sisteminizde daha mantıklı olabilir. Çünkü telefona bağlayabilmeniz için OTG kablosu + HI-FI plusı OTG kabloya bağlamanız gerekecektir çok taşınabilir ve şık olmaz.

150 TL ye daha iyi bir DAC alınabilir mi bilemiyorum.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 16 Şubat 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2017 ---
    Bu arada bu modül, LG G5 için üretilmişti, LG G5 in altına modül olarak takılabiliyordu bu sayede telefonun şarjını kullanabiliyordu ancak bu durumda telefonun şarjı tabiji daha hızlı bitiyor.

3. hasann

hasann Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Cok şık durmasi yada tasinabilir olmasi benim icin onemli degil masada dinliyorum muzigi herseyim masada dac in boyutu baglanti kablosu her turlu olabilir :)

4. Chaturanga

Chaturanga DSD

Beğenileri:
    2.845
    O zaman hayırlı olsun hocam alabilirsiniz :)

5. bleak

bleak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı fiyat aralığında olmasa da, Creative Sound Blaster ürünlerine de göz atabilirsiniz.

6. hasann

hasann Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Usta arkadaslardan yardimci olabilecek yokmu ::)

7. sallanansandalye

sallanansandalye MP3

Beğenileri:
    74
    Şu an klavyemin usb çıkışına bağlı lg hifi+ kullanıyorum. Sesi gayet iyi. Küçük, masada yer kaplamıyor. lg g5 telefonun varsa kaçırma. Sony z2 de çalıştıramadım. Amacım telefonda çalıştırmak değildi gerçi.

8. mc_technosoft

mc_technosoft MP3

Beğenileri:
    16
    Bende duydum Çok taşınabilir değil.. Eğer taşınabilirlik düşünmüyorsanız Fiio nun Masaüstü olan FİİO K5 modeli sizi mutlu edecektir.. Tabiki mobil ortamda gezmek istiyorsanız farklı cihaz arayışına gidebilirsiniz. ; Axon 7 çok methediyorlar..

Sayfayı Paylaş