Müzikçalar Tavsiyesi Ana Başlık

'Müzik LJalarlar Genel' bölümünde digitalcrimes tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde başlatılan konu.

1. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    56
    cayin n3'ten dx80'e geçmek gerekli olur mu sizce? gözle görülür, kulakla duyulur fark olur mu?

2. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    716
    n3'ü dinlemedim ama anlatılanlar kadar varsa bence gerek yok

furkan kocyigit bunu beğendi.
  3. returnity

returnity Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Black Friday'de gozumu karartip bir campfire andromeda alma niyetindeyim. Normalde iphone-> Chord Mojo -> pinnacle P1 kullaniyorum ama Andromeda'larin dusuk output impedance'li cihazlarla pek iyi bir sinerjisi olmadigi ama Sony ZX2 ile tabiri caizse yardirdigi soyleniyor.

Su asamada uretimden kalkmis bir ZX2 alinmali mi gercekten, yoksa WM1A ya da ZX300'e mi yonelinmeli?

4. egemenozelkose

egemenozelkose Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    400 tl ye kadar önerebileceğiniz dap var mıdır ?

5. Khiron

Khiron MP3

Beğenileri:
    22
    30$ civarına veya altına bi' şey almayı planlıyorum. ruizu veya benjie var aklımda. ancak çok bir fikrim yok her türlü yardıma açığım.

6. Olcay.rs

Olcay.rs Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Genel olarak basslı şarkılar dinliyorum, hafıza beklentim var çünkü elimde 128 gb micro sd bulunmakta. Ekranda fotograf gözüksün video oynatsın gibi ek özellikler istemiyorum sadece şarkı ismi albüm ismi yazsa kafi, akg k451 kulakligimla kullanacagım. 300 TL max 350 TL olmalı daha üstü beni zorlar ama 400 liraya akg k451 ile daha çok verim alacagım cihaz olursa tercih ederim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme: 29 Kasım 2017
  7. sertac

sertac FLAC

Beğenileri:
    219
    Aklıma sadece x3 1.nesil geldi ,

Olcay.rs ve Elano68 bunu beğendi.
  8. Olcay.rs

Olcay.rs Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam 2015'te üretimi durdurulmuş ayrıca 64 gb micro sd desteği var benim elimde 128 gb micro sd var ek olarak 64 almak istemiyorum. Sanırım 0 urun olmasını tercih ettiğimi söylemeyi unutmuşum. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

9. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    56
    hocam illa ki sıfır olmayacaksa -ki bence bi düşün 2.eli- 400-450'ye cayin n3 öneriyorum, sıfır alacağın bütün aletlerden daha iyi kendisi o fiyata. 128GB girişi destekliyor diye biliyorum

Olcay.rs bunu beğendi.
  10. Olcay.rs

Olcay.rs Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Başlangıç seviyesi olarak bu ürünü almam doğru olur mu ? Yani ses kalitesini hisseder miyim daha düşük bir cihazla mi başlamalıyım ? X2 xduoo gibi ürünlerle kıyaslandığında o fiyata değer mi ? Akg k451 ile uyumu nasıl olur bi bilginiz var mı hocam?

11. pokhemonster

pokhemonster Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    2000, 2200 tl civarı bir cihaz düşünüyorum, tavsiyesi olan veya cihazı? Dokunmatik olmasın, tuşlu tercihim. Genelde bass ağırlıklı dinliyorum, şarj süresi olabildiğince uzun olursa iyi olur. Kutu ve içeriği eksiksiz olmalı. Belirttiğim limit sondur.

12. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    56
    evet bu alet giriş seviyesi zaten, kulaklığınızla ikisi denk olur, x2 basit kalır biraz. fiyat farkına değer. kulaklığı kullanmadığımdan bilemiyorum uyumlu mu, ikisinin incelemelerini okuyup karar verebilirsiniz

Olcay.rs bunu beğendi.
  13. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.645
    kulaklığınız nedir?

14. sertac

sertac FLAC

Beğenileri:
    219
    Hocam yari fiyatına zx2 alın paranız da cebinize kalır , dokunmatik ama yanda tuşları da var şarjı da uzun gider bass i da iyi verir . Aradığınız kriterde bir dap yok gibi :)

15. felix

felix MP3

Beğenileri:
    16
    İndirimleri kovalayıp xduoo x2 alabilirsiniz. Ufak tefek kusurları vardır ama güzel çalıyor bence. Misal benimkisi ses açmaya çalışırken şarkı atlıyor, jak girişinde temassızlık var. Bu arada shanling m1 den çok daha iyi bass performansı var, detaylı değil belki ama shanlinge kıyasla aynı şarkı, aynı kayıtta bariz fark atıyor.

Khiron bunu beğendi.
  16. pokhemonster

pokhemonster Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Sony xb950 ap
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 29 Kasım 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 29 Kasım 2017 ---
    Tavsiye için teşekkürler üstad ama cidden dokunmatik bana göre değil. Ben cihazı çantama koyar arada bir atlaya atlaya dinlerim. Elle kolay kontrol edebileceğim bir cihaza ihtiyacım var.

17. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    716
    hiby link'li cihazlara da bakabilirsiniz, blutut kullanarak telefon uygulaması üzerinden kontrol sağlıyor.

18. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.645
    tekerlek bana uyar derseniz, shanling m3s olabilir. ek olarak hibylink ile telefondan kontrol edebilirsiniz.

aune m1s olabilir. ama balanced kullanmanız lazım normal çıkış güçsüz.

dokunmatik ama ak70 de olabilir. arayüzü falan güzel akıcı. kullanımı da kolay.

19. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    56
    1500tl'ye kadar android oynatıcı arıyorum. tiz=mid>bass kişilikli olması önceliğim, metal dinliyorum. internet işlerimi biraz da olsa görsün, telefon almak yerine iyi bi android oynatıcı alayım dedim çünkü. saygılar..

20. BlackburN

BlackburN Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Tidal çalıştırabilen dap tavsiyesi istenmektedir. Fiyat duruma göre değişebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş