MaGaosi K3 pro Hibrid iem

'Kulaklık Genel' bölümünde complete tarafından 19 Şubat 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    kulaklığı satın aldım,gelince birşeyler karalıyacağım,başlığı olsun:)pro modelinde noozle değişebiliyor,bunun dışında normal versiyon ile arasında fark yok,çoğu yerde k3 diye satılıyor..

Ekli Dosyalar:

fortress34, ceylansinan, DrWhite ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.567
    yeni bir headfi hype ürünü sanırım :) lz a4'ten iyi demişler. daha doğal çalıyor denmiş. cidden öyleyse 150 dolara çok iyi.

3. DrWhite

DrWhite FLAC

Beğenileri:
    1.013
    hype olmadan olmaz hocam odyofilin benzini, mazotu herşeyi hype :D ama çinlilerden beklerim hiç belli olmaz, adamlar malzeme parasına satıyor bazen :)

fortress34, refuserQ ve mattiadestro bunu beğendi.
  4. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    head-fi'de hype olmayan ürüne daha raslamadım,gelince anlayacağız,ama referanslı ve çok eski üyelerden iyi yorumlar geldi,arada kör atışları seviyorum,bakaciyiz..

refuserQ, DrWhite ve mattiadestro bunu beğendi.
  5. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    kulaklığı birkaçgündür kullanıyorum

giriş olarak
    +net sunum
    +bu kulaklık kesinlikle hype değil
    +muazzam sağlam tank gibi bir kasa
    +açık ve detaylı bir ses
    +geniş bir sahne
    +dengeli sunum
    +çözünürlük çok iyi seviyede
    +midler önde bas ve tizler çok az geri de
    +tizler'in bu kadar iyi uzayabileceğini unmazdım..

- 2 adet kablo çıkıyor L ve düz ikisi de ortalama kalitede,kulak arkasından dolaşıyor,ilk başlarda uğraştırıyor,alışınca sorun yok..
    -kutudan çıkan 2. tuning filtreleri'ni beyenmedim,sahneyi uzaklaştırıp,hafif perde yapıyor,koymasalar da olurmuş

refuserQ, tsn141, zodiac_tauruss ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  6. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.567
    hocam detay ver detay :D 5 maddeyle kaçamazsın. çini kasıp kavuruyor alet.

flare r2ayla da bir karşılaştırma lütfen :)

7. DrWhite

DrWhite FLAC

Beğenileri:
    1.013
    Bi de lz a4 var sanırım onun da muhabbeti dönmeye başladı, 200 dolar altı güzel iemler çoğalsın tam ihtiyacımız olan şey kurlar bu haldeyken :D

refuserQ, moonstar ve mattiadestro bunu beğendi.
  8. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    Flare ile alakası yok diyebilirim kulaklığın,flare donuk ses veriyor,sahnesi dar,baslar,midbas'lar tabiri caiz ise zorla alıyorduk kulaklıktan,bir süre sonra bu ne yaw hiç hareket yok,işler kesat psikolojisi'ne sokuyordu,magaosi'nin bas miktarı kulağı titreten kulaklıklardan değil,dengeli, açık bir ses veriyor,ses kulağı dolduruyor,3d diyorlar sanırım,daha kolay sürülüyor,rahat sunum yapıyor sen kaynaktan bahset der gibi,asıl LZA4 çini kavuruyor ama LZ için renkli sunum yapıyor yorumlarını çokça duydum,magaosi henüz burn sürecini dahi tamamlamadı,sormak istediğiniz başka detay varsa cevaplarım,5 madde değil 9 madde çıkardım ilk iyorumdan,haksızlık etmelim lütfen (gülücük) bu gülücük iconları firefox'da sorunlumu bende tuhaf bir ekran geliyor?dap markaları ve kulaklık markaları çıkıyor..N***m D.kim aliexpress'den siparişi çakmış,yorumunu da yapmış,hiç sesi soluğu çıkmıyor,ilk yorum yaptığım gün almış, yok öle yağma(gülmüyorum)

https://tr.aliexpress.com/item/New-...lgo_pvid=f1ffaa9b-a8fc-4796-8bdb-5c0c8df3f84c

Son düzenleme: 20 Mart 2017
  9. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.567
    hacı flare donukluğu uyuz ediyor cidden. bir de sibilansa çok meyilli. baslarda punch yok dediğin gibi ama dokusu çok hoşuma gidiyor. basların çözünürlüğü iyi ondan vazgeçemiyorum :)

headfida magaosi incelemelerinden birinde a4'ten iyi deyip bombayı bırakmış biri. ondan şey ediyorum :D bir de a4 bana gelmez zaten arkası açık aletin. toplu taşımada ayar eder.

valla forumda satan biri var. acaba aliexpress'ten alan arkadaş o mu?

abi sorma mahvolduk ya. 250 dolarlık it03 olmuş 1000 lira. ne yapalım öğrenci adam dinlemesin mi kaliteli müzik :D

10. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    @mattiadestro hocam,LZA4 dinlemedim daha iyimi değil mi bilmiyorum,ama flare'den hoşlandıysan bu kulaklığıda seversin,sunum olarak dengeyi seviyorsun,ama ses karakterleri farklı ilk kulağına taktığında çok açıkmış yaw diyeceksin,sonra dan yaklaşık 20-25 saat ancak dinledim ses oturuyor,parasını sonuna kadar hakeden ender kulaklıklar dan,tabi dünya gitar çalarken bize saz yeter dediğimiz için dünya ile çok entegre gitmiyoruz,1-2 tane kulaklık bulmuşuz,al aşağı ver yukarı yapıyoruz,o 2 kulaklık'ta aşağı yukarı 35-40 kişi arasında alınıp satılıyor,muhtemelen o arkadaştır..

11. DrWhite

DrWhite FLAC

Beğenileri:
    1.013
    Çinliler neyse ki imdada yetişiyor, memt x5 le ilgili yorumlar da güzel bu arada :D
    amaç müzik dinlemekse 200-250 dolara artık çok güzel hem iem, hem kafaüstüler var, bazen üst düzey kulaklıklarda detay, nötralite, sahne vs derken müzikalite darbe alabiliyor o açıdan mid tier hi-fi (mid-fi diyince zopalıyorlar :D) candır :)

cgtyguner bunu beğendi.
  12. endia

endia MP3

Beğenileri:
    150
    ahan da yakalandım, o benim :D

kulaklığa biraz haksızlık ediyorum, daha pişmeden satışa koydum, fakat benim flat kulaklarıma midbası biraz fazla geldi (re0, flc8s'le kıyaslıyorum)..

satıcı da fiyatı iyice indirmiş, şu an çok uygun görünüyor, ben 110'dan almıştım ama satıcıyı uyarmayı unuttum; gümrüğe yakalattık, aynı satıcıdan alacak arkadaşlar kulağını çeksin bence :p

sevgiler,
    naim

refuserQ ve mattiadestro bunu beğendi.
  13. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    memt x5'de var hocam bende 20usd ince notalı,çözünürlüklü,temiz ses veren,basları oldukça iyi,çok az detay eksikliği olan,tipine bakınca 5.-tl verim üstü kalsın diyebileceğin,yine açık ses veren,sürücüsünün ufak olması nedeni ile flare'nin canlı seslisi daha baslısı diyebileceğimiz güzel bir kulaklık,ayrıca kargo'da kapak sorunu'da olmaz,ne varsa chi-fi'de var diyelim..

refuserQ ve DrWhite bunu beğendi.
  14. endia

endia MP3

Beğenileri:
    150
    hocam bana da kapalı ve midbası biraz şişik geldi!
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 20 Mart 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 20 Mart 2017 ---
    stock kabloyla mı kullandınız, başka bir kabloyla mı?

complete bunu beğendi.
  15. DrWhite

DrWhite FLAC

Beğenileri:
    1.013

Bahsettiğimiz 3 kulaklık da olmuş o zaman :ok işin garibi fiyat kategorisi olarak basshead tayfanın ilgisini çekmek varken açık, detaylı, daha düz ses le çıkmaları ilginç yanlız, bi açıdan da çok iyi enstruman seslerinin doğal, doğru alınması meseleydi o fiyatlarda, şimdi çalsın sazlar :D

Ahmet Aslan-Geberiyorum

Kız oynayan cinsten saz değil bu ama :)

complete bunu beğendi.
  16. complete

complete FLAC

Beğenileri:
    977
    stock kablo planue d ile kullandım..

endia bunu beğendi.
  17. endia

endia MP3

Beğenileri:
    150
    Chaturanga ve mattiadestro bunu beğendi.
  18. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.567
    son sözüne katılıyorum hocam. velvet aşağı velvet yukarı, bir ton yeni iem var o sınıfta ama deneyen yok. campfire audionun güzel aletleri var mesela ama türkiyeden alan olmuş mudur o bile şüpheli.

refuserQ bunu beğendi.
  19. Chaturanga

Chaturanga WAV

Beğenileri:
    2.545
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Aliexpress'ten daha önce hiç alışveriş yapmadım ama kupon nereden bulunabiliyor otomatik mi tanımlıyorlar üye olunca yoksa kupon bulunabilen sitelere mi bakmak gerekir. 75 Dolar'a alınabilirse ve anlatıldığı kadar kaliteliyse oldukça uygun bir fiyat bu.
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 22 Mart 2017 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 22 Mart 2017 ---
    Arkadaşlar Aliexpress'teki fiyatlardan daha uyguna Çin'de yüz yüze alışverişte bulunabilir mi acaba? Yoksa Aliexpress Çin'deki mağaza satışlarına göre de mi en uygun fiyatı veriyor bilen var mıdır? Bir arkadaşım şu anda Çin'de o yüzden eğer değecekse sormasını isteyeceğim bu ürünü yada LZA4 ü.

20. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN FLAC

Beğenileri:
    712
    Benimde radarima girdi bu kulaklık. Ozellikle detayli net sunum veriyorsa cok iyi.

Sayfayı Paylaş