Ortofon E-Q7 İncelemesi

'Ortofon' bölümünde MikePortnoy tarafından 5 Temmuz 2014 tarihinde başlatılan konu.

1. MikePortnoy

MikePortnoy Analog

Beğenileri:
    2.075
    Fiyatlandırma baska boyutta bir husus bence. Cihaz kötü çalmadığı gibi cok iyi de degil zaten. Ha ben de olsam gidip 300 dolara sıfırını almam. Ikinci el bakınirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. chemist

chemist FLAC

Beğenileri:
    119
    Bu mantıkla bakılınca kimine göre er4 kimine göre se530 kiminine görede w4 fiyatına göre çöp olabilir. Bu tamamen kişisel zevklerle alakalıdır, bana görede w4 ses rengi ile çöp denilebilir ama bu demek olmuyoki w4 fiyatını haketmiyor. Ben 50 dolar da olsa gidip w4 almam ama insanlar gidip sıfırına 100 lerce dolar veriyor neden? O kisinin kulak zevkine hitabettiği için. Aynı şekilde e-q7 de sana göre çöp ama bana göre piyasa şartlarına göre en azından ikinci el fiyatını fazlasıyla hakeden bi kulaklık. Bir çok iem e görede daha doğru çalıyor, ama bana göre :)
    Aslında aynı şeyleri söylüyoruz sebahattin abi, saygılar :)

BatmaN19 ve çaylak bunu beğendi.
  3. high-fidelity

high-fidelity DSD

Beğenileri:
    863
    Sorun değil abi. :)

4. BatmaN19

BatmaN19 FLAC

Beğenileri:
    357
    İnsanlar politik konuşmayı çok seviyor ben sevmiyorum,birileri benim düşüncelerimi referans alır almaz bişey diyemem benim öyle bir amacım yok.

Hangi tarafından tutsam elimde kaldı bu kulaklık,belki acımasızca eleştirdim oda fiyatına istinaden Fatihcim.zaten uzunca bir süre yorum yazmayı etik bulmamıştım kısmet bugüneymiş :)

Sayfayı Paylaş