Ostry KC09

'Kulaklık Genel' bölümünde mattiadestro tarafından 23 Haziran 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.710
    ostry amiral gemisi çıkartmış. kendi sitelerinde bilgi yok. birkaç rus sitesinde satışa sunulmuş. fiyat 200 dolar. tek dinamik sürücülü.

Dr. Boom, Black, doğan özen ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. cgtyguner

cgtyguner WAV

Beğenileri:
    2.207
    Çok şık gözüküyor. 75 sürücülü kulaklıklar devrinde tek sürücüyle devam etmeleri eğer ki tunningi iyi olduysa güzel bir gelişme. İnsanların eskiden bu 20-24000 hz bu daha iyi demesi gibi şimdi de bunda 4 sürücü var bu daha iyi hastalığı başladı. Bunun doğru olmadığını göstermek için güzel bir fırsat olmuş aynı zamanda. Umarım güzel yorumlar gelir de parayı bayılırız :D Ayrıca haftalık rus aksanı kotamı da doldurmuş oldum sayesinde :D

Son düzenleme: 23 Haziran 2017
    trexmilennium, refuserQ ve mattiadestro bunu beğendi.
  3. Black

Black Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Bir Ostry hayranı olarak KC08'in earbud tarzda olması beni üzmüştü. Şimdiki modelin kulak içi olması bir yana değiştirilebilir kabloya da sahip olması çok güzel. :)

4. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.710
    aynen tek sürücü geleneğini devam ettirmeleri güzel olmuş. bunun da turunu yapsak da denesek :D

elemanı seviyorum ben ya. özellikle yazılı incelemeleri çok doğru oluyor. iyi bir kulağı var. sevimli de :)

Cyril, cgtyguner ve refuserQ bunu beğendi.
  5. mattiadestro

mattiadestro WAV

Beğenileri:
    1.710
    @Cyril in bildirimi ile aklıma geldi, kc09 fiyatı 100 dolara düştü. ayrıca massdropta da 70 dolara var şu an.

prostheticwhim, refuserQ, Cyril ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Cyril

Cyril MP3

Beğenileri:
    232
    Hala resmi sitelerinde görünmüyor, oradan aklıma geldi de, gelişme var mı diye başlığı inceliyordum:)

7. furkan kocyigit

furkan kocyigit MP3

Beğenileri:
    56
    geçmişe dayanarak söylersek kesinlikle iyi bi kulaklık yapmıştır ostry, denemeye değer

Sayfayı Paylaş