Philips uptown ve Senheiser Momentum karşılaştırma

'Kulaklık Karşılaştırmaları, Çoklu İncelemeler' bölümünde altan tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde başlatılan konu.

1. musti11

musti11 MP3

Beğenileri:
    19
    Güzel ve faydalı bir karşılaştırma olmuş Philips fiyat açısından gerçekten uygun görünüyor

2. ilkercom

ilkercom FLAC

Beğenileri:
    228
    İncelemeyi genel olarak toplamakta fayda var. ilk başlarda momentum ile yakın ses veriyormuş gibi yazılmış sonradan momentum arayı açmış. muhtemelen sağlam bir dap olsa momentum daha da açar arayı. m audio karttan kullandım zamanında gerçekten çok iyi bir kart ama momentumu hakkıyla besleyemez. Dolayısı ile momentuma haksızlık olur.

Vaktiyle bende momentum u media markt gibi yerlerde çok inceledim. oralarda kulaklıklar aylarca çalsa bile düzgün bir pişme yaşayamıyorlar. dolayısı ile yanıltıcı oluyor. Kulaklık için kıyaslama yapma imkanları var ama %70 yakın sonuç olur ancak.

philips ile sennheiser kıyaslanmaz diye bişey de yok. sony de kıyaslanır pioneer de kıyaslanır. Belli bir segmente kadar sony veya başka tüketici elektroniği firmalarının ürünleri de gayet iyi. Misal bana göre mdr-1 serisi momentum ile ölümüne kapışır. Veya mdr V6 100 dolar altındaki fiyatı ile momentumu ağır ezer. philips in de fidelio serisi iyi bildiğim kadarı ile.

Sayfayı Paylaş