rha ma750i incelemesi

'RHA' bölümünde karanehir35 tarafından 27 Ağustos 2015 tarihinde başlatılan konu.

1. DexterAD

DexterAD Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler. gr07 daha ağır basıyor o zaman .Peki gr07 elektronik müzikte çok mu kötü yoksa orta düzeyde mi ?

2. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.713
    Elektronik Müzikde kötü değil kesinlikle ,ortalama bir başarısı var diyebilirim.Rock ve elektronik gibi iki uç müzik türünde tam başarı istiyorsanız,size jvc fxh30 tavsiye ederim,fiyatı 60 dolar.

3. DexterAD

DexterAD Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam ne yaptın tam karar vermiştim

4. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.713
    Siz bana bakmayın, bizde tavsiye bitmez.Gr07 de karar kıldıysanız alın bence.Çok seçenek bazen kafa karıştırıcı olabiliyor.

5. DexterAD

DexterAD Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Yurtdışından almaktan çekindiğim için rha ma750i almaya karar verdim teşekkürler

6. alixs05

alixs05 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam bende rha var.Yükseltmek istiyorum.Aurisonic forte gözüme takıldı bilginiz var mı ?

7. border66

border66 MP3

Beğenileri:
    119
    rha'yı 6-7 aydır zevkle kullanıyorum.Kaynaklar iphone6plus ve xduoo x3. fiyat/performans çok başarılı,uzun süre yorulmadan müzik dinleyebiliyorum.Dengeli, güçlü,ayrıntılı ses karakteri var,progressive rocktan technical death metale kadar geniş bir yelpazede,rock ağırlıklı müzik dinliyorum,arşivimin çoğu 16 ve 24 bit flac. Kaliteli dosyalarda kulaklık şahlanıyor.iphone kontrolleri ve mikrofon problemsiz çalışıyor,oldukça sağlam,kablolar karışmıyor.fiyatı şu anda trde oldukça uygun,ucuz olduğuna bakmayın,dünyada da bu fiyata bu ürün oldukça iyi diye geçiyor. fitreleri değiştirilebilen iki farklı üst modeli de var.
    tek eleştirim düz ear tip ler uzun süreli kullanımda ağrı ve irritasyon yaptı. karanehir35'in koyduğu fotoğraftaki en üstteki tipleri kullanmaya başlayınca hiçbir problem kalmadı.(şu iki parçalı olanlar:). memory foam tipler bende işe yaramadı,forumlarda onları da kullananlar var

inceleme için de @karanehir35'e teşekkürler

karanehir35, Dude ve alixs05 bunu beğendi.
  8. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.713
    Merhabalar,Forte 400 dolarlik fiyati ile rha ma750i'nin üstünde,ama ses olarak dinlemedigim icin bir sey diyemiyorum o yuzden.Hakkinda detayli bir incelemede goremedim.

Ben tesekkur ederim hocam,keyifli dinlemeler dilerim.
    2 saatin ustundeki dinlemelerde kasa agirligindan dolayi kulakta belli agrilara sebep oluyor ma750i.
    Ama bu fit sorununu asmaniza sevindim.

9. alixs05

alixs05 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Başka önerebileceğiniz bı v shape kulaklık var mıdır ? Bütçem en fazla 350 dolar.
    Ekipman olarak Fiio x5 +e12a var.Şimdiden teşekkürler.

10. playmaker

playmaker MP3

Beğenileri:
    31
    Yaklaşık bir buçuk sene kullandığım gr07 be kulaklığımı temizlemeye çalışırken bozdum. Rock, blues, soul, pop ve zaman zaman Türk sanat müziği dinlerim. Gr07 be ile benzer karakterde, hafif sıcak bir ses rengine ve dengeli, detaylı bir sunuma sahip bir kulaklık almak istiyorum. Türkiye satışının olması ve iphone uyumluluğuyla MA750i beni cezbetti. Okuduğum incelemelerde çok zıt yorumlarla karşılaştığım için burda ayrıca sormak istedim, dinlediğim tarzlar ve aradığım ses karakterini düşünürsek bu kulaklık beni tatmin eder mi?

11. Joolo

Joolo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam öncelikle incelemeniz çok yararlı oldu benim icin sanki videosunu izlemisim gibi oldu ama birkaç sorum var hocam ben rap müzik(kendrick lamar wiz khalifa rick ross gibi) ve dj tarzı yanı bass ı kuvvetli müzik dinliyorum bu kulaklik bu türlerde bas performansi sizce nasil bir performans veriyor ayriyetende bu burn in dediginiz sey bunu biraz daha açarak anlatirmisiniz

12. exelance_123

exelance_123 MP3

Beğenileri:
    35
    merhaba rha ma 750 i yi 6 aydir kullaniyirum.iphone 5s ipod touch 5 ile kullandim simdide nwz a15 ile kullaniyirum ince malzeme kalitesinden baslayayim satin alabileceginiz en saglam kulaklik kabko kalitesi birinci sinif.uzunluk olarak 135 uzunlugu var bana biraz uzun geliyir ama problem degil.tasarim olarakta cok guzel bir kulaklik jak kismi ve diger baglanti noktalarinda ve kumandasinda celik dekor parcalar var cokta kaliteli bir gorunum yaratiyor.gelelim ses kalitesine.kulakligin burnin sureci var buda gunde 2 saat dinlemeyle bir haftada duzeliyor kulaklik ozellikle bass sesler konusinda inanilmaz degisim yasiyor.burninden sonraki ses baslar cok tatli mid performansi mukemmel tiz performansi sikir sikir dogal bir sesi var.sahne konusundada kulaklik sinirlari zorluyor inanilmaz genis bir sahnesi var.bu kulaklik icin fiyati saka gibi bir rakam suan sony a15 kullaniyorum yavas yavas ust cihazlara cikicam ama kesinlikle kulakligimi degistirmeyecegim.2 yil garantili bu fiyata bir kulaklik baska yok zaten satin almak isteyen arkadaslar gonul rahatligiyla satin alabilir

13. Joolo

Joolo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Bu kulaklıkta siyahi rap gibi bas lı şarkilar dinlesem tatmin edermi sizin bu konu hakkindaki gorusunuz nedir exelance_123

14. exelance_123

exelance_123 MP3

Beğenileri:
    35
    az once shabba asap freg in iki sarkisini dinliyordum baslar kafamin icinde caliyordu tabi kullandiginiz dap ta onemli

15. Joolo

Joolo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam çok fazla teknik bilgim yok ama lg g2 telefonumdan spotify dan dinliyorum bu telefon icin istedigimi alırmıyım exelance_123

16. exelance_123

exelance_123 MP3

Beğenileri:
    35
    ben bu kulakligi iphine 5s ve ipod touch la dinlemeye basladim ilk mukemmel sonuc veriyor bu cihazlarda ama lg g2 yi bilemem sonucta kulaklik ne kadar iyi olursa olsun kaynak onemli

17. Joolo

Joolo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam teşekkürler mecbur denicem inşallah güzel sonuç verir bilgiler için de teşekkür ederim exelance_123

Sayfayı Paylaş