Sanca c250 hakkında birkaç soru

'S:Flo 2 / Teclast' bölümünde djoy tarafından 20 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. djoy

djoy Guest

arkadaşlar ikinci el sanca c250 alcam bütçem kısıntı o yüzden 50 tlye c250 buldum onu alacağım fakat benim için sesin çok yüksek çıkması önemli.çok aradım ama c250 nin teknik olarak ses çıkışını bulamadım miliwatt cinsinden ses çıkışı ne kadar acaba.bir iki kişiye sordum biri sansa clip yerine c250 tercih ederim ikisinide denedim c250 her bakımdan daha iyi dedi clip ses çıkışı 2* 15 mw yanılmıyorsam.başka birine sordum c250 sesi ipon minilerle aynı ikisinide kullandım ikiside bozuldu en sonunda ucuz piranha mp3 player aldım ikisinin de sesinden daha yüksek sesi vardı dedi.piranhanında çoğunun ses çıkışı 5 mw 32 ohm bu karşılaştırmalardan hangisi doğru?

birde rockbox nedir.bu sansaya özel mi.sizce rockbox atmalımıyım
    bu sansaların data kabloları özel.kablo koparsa yenisini bulabilirmiyim.elektronikçilerdeki benzer kablolar(mesela ipod nano data kablosu benziyor)alsam işimi görürmü
    pili tamamen tükenince yeni pil bulabilirmiyim

ürünün son firmware güncellemeleri nerede kendi sitesinde bırakın firmwareyi ürünün kendine ait bilgileri bule bulamadım

sizce 50 tl+kargo 3 senelik c250 almalımıyım

2. KaraSinek

KaraSinek WAV

Beğenileri:
    1.115
    ses yüksekliği ihtiyacına yorum getirmeyeceğim, ama bir fiio amp alırsan, istediğin player ın çıkış gücünü yükseltirsin,
    c250 ye gelince, 2 versiyonu var, v1 ler sd hc desteklemez, rockbox kolay kurulur,,, v2 ler sdhc destekler, rockbox zor yoldan kurulur...
    rockbox gereklidir dicem ama rockbox un ne işe yaradığını araştırıp kendin karar versen daha doğru olur herhalde,

fiio kulaklık amfisi ve rockbox ile ilgili ihtiyacın olan tüm bilgiler forumda bulunmaktadır...
    hoşgeldiniz...

3. djoy

djoy Guest

hocam kulaklık amplisi olayını biliyorum ama birde onu yanımda kalabalık etmek istemiyorum ki saten onu alacak paramda yok.

versiyon konusunuda bilmiyorum ikinci el alacağım aldığım kişide bilmiyor özelliklerini

4. KaraSinek

KaraSinek WAV

Beğenileri:
    1.115
    piranha ve sanCa c250 den hangisinin daha "yüksek" ses çıkardığını öğrenmek istiyorsan başka forumlarda yazmanı tavsiye edeceğim. buradaki üyeler bu soruna cevap verebilecek kişiler değiller.
    kolay gelsin

kişisel mesaj sonrası ek:
    data kablosu, elektronikçilerdeki benzerini bulacağın bir kablo değil. ama gittigidiyordan vb. rahatlıkla bulacağın türden,
    rockbox kurarken cihaz yanmaz! ama yazılım hatasından dolayı kullanılmaz hale gelebilir... eğer kurabilecek yeterlilikte olmadığını, bu riski alamayacağını düşünüyorsan kurmanı tavsiye etmiyorum,

5. MuttFTS

MuttFTS Yönetici

Beğenileri:
    594
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş