TrekStor vibez Soru Ve Yardımlaşma Topici

'Trekstor' bölümünde Be Creative tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Sesi bir çok kişiyi cezbeden ama sorunları saç baş yolduran bir alet. Umarım aradığın ürüne kısa zamanda kavuşursun :)

2. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    Sonunda benimki de su koyuverdi, açılmaya çalışıyor player starting diyor ama sonra ışık gidiyor. Yakından dinleyince sanki hdd sesi geliyor gibi. Ama faturasını bulamıyorum. Ne yapabilirim  :-\

3. A Dying Wish

A Dying Wish WAV

Beğenileri:
    10
    Zamanında almak için heveslenmiş fakat h320'nin sağlamlığını ve ne olursa olsun nazlanmamasını düşününce vazgeçmiştim.Ne hikmetse böyle efsane sesi olan aletler bir şekilde sorunlu oluyoryar.Tıpkı rio'lar gibi.

4. ulyses

ulyses WAV

Beğenileri:
    60
    Geçmiş olsun. Şu durumda forumda sağlam Vibez'ı kalan bir tek ben varım galiba. Şüphelenmeye başladım, benimki çakma falan olmasın. :D

5. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    [quote author=A Dying Wish link=topic=17.msg16908#msg16908 date=1230533919]
    Zamanında almak için heveslenmiş fakat h320'nin sağlamlığını ve ne olursa olsun nazlanmamasını düşününce vazgeçmiştim.Ne hikmetse böyle efsane sesi olan aletler bir şekilde sorunlu oluyoryar.Tıpkı rio'lar gibi.
    [/quote]
    Daha sağlam/her yönü belli seviyenin üstünde mp3 çalarlar genelde audiophile'lerin seste öncelikli tercihi olacak modeller olmuyor. Sese özellikle uğraşanlar da ya diğer işleri en azından standarda getirecek kadar becerikli değiller ya da pek bir umutları yok. Bir bakıma da Rio Vibez'dan farklı bir örnekmiş gibi verilemez aslında. İkisi %80 aynı şey.

6. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    faturayi buldum sonunda simdi ne yapmamiz lazim.

7. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Önce firmayla temasa geç ürünün bozulduğunu eğer tamir edilebiliyosa tamir edilmesini talep et, faturan olduğu için bunu yapmak zorundalar. Baktın tamir etmiyolar yeni ürün vermeye kalktılar paranı geri alma hakkın var ona da yanaşmadılar hemen Kaymakamlıkta bulunan Tüketici Hakları masasına başvur yardımcı olurlar.

8. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    417
    emre peki o modeli kalmadı ise daha üst modeli veriyorlar diye biliyorum bide fatura tutarı mı yoksa örneğin fiyatı düştü o bedel mi ödeniyor.. vibezde sorun olmuştu benimde bilelimde ona göre davranalım yani

9. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Fatura tutarında ne yazıyosa onu kuruşuna kadar vermek zorunda. Ben N91 imi bu şekilde verip 1180ytl mi geri almıştım.

10. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    Arkadaşlar fatura falan hepsini buldumda şu trekstorun kulaklığını bulamıyorum birtürlü. O olmadan tamir ya da değişim yapmazlar mı. Olmazsa yerine 2. el bir senn mx 200 mü alsam  :embarassed: Bu arada hangi firmayla temasa geçicez trekstor tr distrübitörü ile mi yoksa satın aldığımız nt ile mi.

11. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Para veya ürün iadesinde muhakkak kutu full olarak teslim edilmek zorunda ne yap et bul derim o kulaklığı.

12. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    yerine mx200 koysam anlarklar mı aynı kulaklık nasıl olsa

13. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Anlamalarından ziyade o senin etik anlayışınla alakalı bir durum, muadili olduğu sürece sorun olmaz.

14. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    Anlıyorum da muadili zaten kulaklık. Evi taşıdığım için bir türlü nereye koyduğumu bulamıyorum aramadığım yer kalmadı. :(

15. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    En kötü kutu içerisinde çıkan kulaklığı bir şekilde netten ikinci el falan bul kutuya dahil et ondan sonra işlemlere başla çünkü uzun sürebiliyo haberin olsun :)

16. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    kutu içinden çıkan sennheiser mx200 değilmi yoksa mx500 müydü ayrıntılı yazmıyo ki sadece sennheiser kulaklık yazıyo.

17. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    inan bulsam alıcam aynısını da ...

18. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Kullanan arkadaşlar modelini hatırlar muhtemelen yardımcı olurlar eminim ;)

19. ozzy

ozzy MP3

Beğenileri:
    14
    aynı sorun bende de var valdez. bende iade edeceğim kulaklığı arkadaşa verdim o da kaybemiş:) mx200 alayım diyorum, sonra iade ederim.
    bu arada benim vibez in sorunu bad sector artık eminim. low level format vs herşeyi denedim ancak sorun devam ediyor. cihazın 850-900 mb ını kullanırsan sorunsuz çalışıyor (12 gb). ancak daha fazla şarkı atınca alet takılmaya başlıyor. bilgisayardan çıkarınca da sorun devam ediyor. bir aydır falan bu bellekle kullanıyorum ama yetmiyor haliyle:)

20. berat23

berat23 FLAC

Beğenileri:
    24
    vibezi ilk aldığından beri kullanan tek ben kaldım galiba:)

Sayfayı Paylaş