TrekStor vibez Soru Ve Yardımlaşma Topici

'Trekstor' bölümünde Be Creative tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    berat sen biliyormusun bu kulakligin modelini.

2. berat23

berat23 FLAC

Beğenileri:
    24
    bilemiyorum:(mx500 değil,200ede tipi benzemiyor.ama ben hala kullanıyorum zaman zaman.her zaman kulağımın ırzına geçen bir lastik tıkaç takmak rahatsız ediyor.

3. KiralikCeset

KiralikCeset FLAC

Beğenileri:
    2
    En iyisi al bir mx 360 onu koy :) Bence mx serısının en ıyısı.

4. berat23

berat23 FLAC

Beğenileri:
    24
    bu kulaklık satılıyordu bir aralar...

5. KiralikCeset

KiralikCeset FLAC

Beğenileri:
    2
    mx 200,160,360,460 ve 760 kullanmıs bırısı olarak soyleyebılırım kı 760 asla parasının kulaklıgı degıl.360 ve 160 en dengelı serısı.160 da basslar zayıf.Ama her ıkısınıde bulmak bıraz zor sanıyorum.Ozellıkle 360'ı bulursan kacırma.

6. maxi_rocker

maxi_rocker Guest

arkadaşlar benim vibezde checking disk diyor ama %70lerde takılıyor ve bir türlü açılmıyor, ayrıca açılmadığı gibide pc kesinlikle görmüyor hani format filan denesem die o menüye basılı tutup filan upgrade deneyeyim dedim ondaa upgrade için cihaz görülmedi. bu sorun hakkında bilgisi olan var mı? şu an kesinlikle vibez açılmıyor ve bilgisayar tanımıyor onu. ayrıca garantide devam ediyor ben zamanında hizlisistemden almıştım, garanti için ne yapmam lazım kimle muhattap olmalıyım.

ayrıca o içinde gelen kulaklık bozulduğu için elimde yok sorun olurmu acaba?

7. dionemimas

dionemimas MP3

Beğenileri:
    0
    bende yaşamıştım aynı sorunu ve bu forum içinde cevabı bulmuştum ama şu anda hatırlamıyorum. bi tuşa basılı tutarak recovery moda geçiriliyodu ondan sonrada kendi içinden format atılıyodu yanlış hatırlamıyorsam. forumu bi tarayın cevabı bulacaksınız

8. dionemimas

dionemimas MP3

Beğenileri:
    0
    bu mesajlarda yazılı olanlar işinize yarayabilir

9. maxi_rocker

maxi_rocker Guest

maalesef onuda denedim ama işe yaramıyor pc vibezi usb gibi görüyor ama upgrade için bi harddisk bulunamıyor, formatta atamıyorum o yzden upgarde de yapamıyorum

10. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    Üstteki modellere ek olarak mx 300 ve mx500 ü de denemiş birisi olarak söyleyebilirim ki özellikle denge ve derinlik açısından bu kulaklıkların hiçbirisinin mx760 ile uzaktan yakından alakası yok. mx 760'ı çok farklı bir yerde görüyorum. Benim düşüncem mx760 ın çok farklı bir kulaklık olduğu ve açıkara önde olduğu dolayısıyla da fiyatını hakettiğidir, farklı frekanslardaki sesleri aynı anda ve birbirine karıştırmadan vermesiyle headphone tadı veren bir kulaklık.

Ama fiyat konusunda bir diyeceğim daha var, içim rahat etmez :) ; o da şudur ki ; Yuin pk-3 bu kulaklıkla (mx760) denk, hatta tizlerin doğallığı konusunda daha önde ve daha ucuza maledilebilir, sadece tedarik konusunda sıkıntı olabilir, malum ülkemizde satılmıyor.

11. hermanni

hermanni MP3

Beğenileri:
    0
    arkadaşım 200 ytl ye satabileceğini söyledi. önerir misiniz arkadaşlar? burada okuduğum kadarıyla pek de kullanışlı bir alete benzemiyor ama siz ne dersiniz?

12. wakinyan

wakinyan Guest

@hermanni
    bu başlıkta da okumuşsundur, sorun çıkartma potansiyeli yüksek. o paraya başka alternatifleri düşün derim ben.

13. hermanni

hermanni MP3

Beğenileri:
    0
    sesi en iyi veren mp3 çalar olması beni biraz heyecanlandırdı açıkcası. yani öyle demişsiniz. (ve size güveniyorum) fakat kullanışsız olduktan sonra o heyecan ilişkimizi nereye kadar götürür bilmiyorum..sony e yönelmeyi düşünüyorum:)

14. wakinyan

wakinyan Guest

sony de güzel bir seçim, sandsik sansa clip de güzel olabilir. son zamanlarda öne çıkanlar bunlar benim bildiğim bizim forumda da, bunların dışında varsa, arkadaşlar da önerirler ama yerinde olsam vibez düşünmezdim ben ona göre;)

15. ulyses

ulyses WAV

Beğenileri:
    60
    Valla bu Vibez meselesi enteresan. Bendeki ilk örneklerden ve daha tık demedi. Benim daha önce sahip olduğum arkadaşta ve o da tık demedi. Ama forumdaki herkesinki bozuldu. Ben mi çok şanslıyım yoksa ilk sürümlerle sonradan çıkanlar arasında fark mı var anlamadım.

16. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    417
    bir seninki kaldı heralde kemal abi.

17. dionemimas

dionemimas MP3

Beğenileri:
    0
    benimkide hala sağlam çok şükür :)

18. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    Benim ikinci el sattığımda da sorun yok :)

19. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    417
    hadi yaa şanslısınız valla. ciddi söylüyorum baya özlüyorum hatta stiker ı vardı ya onu telefonumun arkasına yapıştırdım :D... tekerleğini tizlerini herşeyni özledim yafff

20. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    Tam 1.5 yıldır yazılmayan başlığa tam 1.2 yıldır foruma yazmayan adam olarak yazıyorum ki;

Bir yıldan uzun süredir bozuk olan vibez'ıma sorununu tespit edip (harddisk bozukluğu) arkadaşımın - nedeni belli olmayan bir biçimde - açılmayan vibez'ından harddisk nakli gerçekleştirdim ve çalıştırmayı başardım... Bu ne sevgi ah, bu ne ızdırap...

Sayfayı Paylaş