TrekStor vibez Soru Ve Yardımlaşma Topici

'Trekstor' bölümünde Be Creative tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. yilmaz196

yilmaz196 FLAC

Beğenileri:
    4
    İçindeki hd nin girişler nasıl? cf kartlar gibi mi? Birde hd ye girişi nasıl sağladın, kapalı duruyor çünkü içeride.

2. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    yok dostum cf karlardan çok çok daha küçük bir soketi var, ve incecik. Harddiske ulaşmak için vibez'ı tamamen söktüm, çok ince vidalar var ve sıyrılmaya çok elverişliler, uygun bir tornavidayla çok güç uygulayarak açmak gerekiyor. Ama içini açmayı göze aldıktan sonra ulaşılamaz bi noktada değil.

3. ozzy

ozzy MP3

Beğenileri:
    14
    evet neredeyse iki yıl sonra bir yerden çıkma vibez satın alarak ve hard disk nakli yaparak kavuştum vibezime. yakınlarda a845'te aldım ve şu an ikisini kullanıyorum. ne kadar sağlıksız bir alette olsa yine de vibez sanki (ses konusunda) bir adım daha önde gibi geliyor hala sony'e göre. yalnız s:flo 2'yi merak ediyorum. vibez'le ses konusunda ne farkı vardır. gerçi elimdeki kulaklıkta igrado, bu farkları bana ne kadar hissettirir o da var. sonuç olarak her an ölebilir gözüyle baksam da vibez'e kavuşmak çok heyecan verici:)

4. WildKaos

WildKaos MP3

Beğenileri:
    10
    Bir zamanlar forumun moda cihazı.. Trekstor vibez

Sayfayı Paylaş