UMK: Xiaomi Pistons 2

'Kulaklık ݝncelemeleri' bölümünde Mair tarafından 3 Temmuz 2014 tarihinde başlatılan konu.

1. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    İleride bir çoklu karşılaştırmaya dönecek konunun ilk adımı atıyorum. Her başlıkta @moonstar arkadaşımızın foruma taşıdığı rehber başlığından hareketle elime geçen Çin-Kore-Japonya menşeli (büyük abiler gibi tanınmamış ve genelde F/P) kulaklıkları konuk edeceğim. İleride çoklu kıyaslar doğacak.

Bu sayede hem kimimizin şikayet ettiği önerilerde alternatifsizlik olgusu kırılacak, hem ucuza iyi ses dinleyebileceğiz, hem de nispeten yeni arkadaşlarımıza yol gösterecek.

İlk kulaklığımız Xiaomi Pistons 2. Başlıktaki UMK,: Uzakdoğu Menşeli Kulaklıklar'ın kısaltılmışı.

20 dolarların altında satılanların kesin sahte olduğu bu kulaklığımız sürücülerin arkasındaki ızgaralarla epey havadar hale gelip net ve baslı yapısını koruyor. Önde ve güçlü midleriyle tanınan Ostry KC06 ile arada netlik olarak gece gündüz fark yok :)
    Çoğunlukla kumaş olan kablosu bir diğer artısı olup bu fiyatta şaşırtıyor. Tek eksisi (tabi fiyatı 25 doları düşününce) kutu içeriği olup, her zamanki gibi ne kadar ekmek o kadar köfte demek istiyorum.
    Yapılmış incelemesi için: http://www.techno-fi.net/forum/konu/xiaomi-pistons-2-İncelemesi.8039/

Sonraki konuğumuz Ostry KC06 olacak olup en baştan ohannes demek istiyorum. Bu fiyata bu kutu?!

jamesdean0701, moonstar ve SE_GuRu bunu beğendi.
  2. dulty

dulty DSD

Beğenileri:
    1.440
    Hmmmm, çok güzel kulaklık... Ohannes Pistons mı, Ostry için mi? (Ben pistons gelince aynı tepkiyi verdim ondan soruyorum)

3. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    Ostry icin.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. MTRMSK

MTRMSK FLAC

Beğenileri:
    360
    Size gelen/gelecek olan kc06 mı kc06A mı?

5. dulty

dulty DSD

Beğenileri:
    1.440
    Pistons'dan bile iyi diyorsun yani! :cheesy:
    Hemmmen bakıyorum.

6. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    "Daha iyi" kısmı tartışılır. Eğer aynı fiyat olaydı evet iyiydi. Ama biri 25 diğeri 55 dolarken, fark Ostry'nin bariz mid odaklı olması dışında aman aman fazla değil. En iyisi kendin demenen. Yerimi biliyorsun ;) Birsürü ekipman var yeni.

7. complete

complete WAV

Beğenileri:
    1.022
    kc06 ,kc06A fark ne acaba? genel de sonraki model bas ağırlıklı oluyor firmaların ...

8. dulty

dulty DSD

Beğenileri:
    1.440
    Ben ambalaj kalitesi diyorsun sandım Mahir. Pistons 2 hiç ses çıkarmasın, yani driver olmasın içinde, yinede o ambalaj ve kulaklık kalitesi 25 dolar eder diye düşünüyorum. Ünlü bir marka ancak 200 dolar üzeri kulaklıklarında öyle bir özen gösteriyor kaliteye...

djalimarmaris bunu beğendi.
  9. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    Ambalaj diyorsan ostry kc06yi gor birde. Cektim fotosunu, buyur bak. Hayran oldum o rakama o kutu diye. Cok sik dizayn edilmis uc kutulari, kadifemsi tasima çantası, gordugun gibi jakta logo vb

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Juhziz

Juhziz MP3

Beğenileri:
    142
    sanalpazarda az önce kargo alıcıya ait şekilde 50tl gördüm .. aslında denemeye değer gibi duruyor

11. Robius

Robius FLAC

Beğenileri:
    44
    Evet DH'de de konusu vardı. Aynı satıcının sattığı Xiaomi taşınabilir şarj aletleri orjinal. Bu yüzden kulaklığın da orjinal olduğunu düşünüyorum. Ben de alacağım 1-2 gün içinde.

12. Mair

Mair Analog

Beğenileri:
    617
    Alacak olanlar ilk önce benim denemek ve UMK yazmak için için aldığımı alsınlar. Dışarıda kullanılmadı ;)

13. djalimarmaris

djalimarmaris FLAC

Beğenileri:
    339
    evet bencede mair abi öncelikli .
    piston 3 ü denediniz mi ?
    --- Arka arkaya atılan mesajlar 30 Nisan 2015 otomatik olarak birleştirildi, Asıl Gönderim Zamanı: 30 Nisan 2015 ---
    doğru . derler ya 25 dolara ambalajını alamazsın :)

Sayfayı Paylaş