Vibez'e Çok Ucuza Kullanışlı Kılıf Önerisi, Deneyin.

'Trekstor' bölümünde Luciferman tarafından 13 Haziran 2008 tarihinde başlatılan konu.

1. Luciferman

Luciferman Guest

Vibez öyle bi cihaz ki, önündeki basınca duyarlı tekerleği ile uyumlu bi kılıf bulmak ve ekranını görünür kılıp hem de kullanılabilir tutmak bi o kadar zor.

Ben rastlantı ile aldığım alelade ama şık bir telefon kılıfı ile durumu öyle bi kurtardım ki ben bile şaştım ve bunun için harcadığım para yalnızca 5 ytl.

Resimlere bakarak karar verin ve bence bir an evvel bir telefon kılıfçısından edindiğiniz bu kılıf ile işinizi görün ve cihazınızın o çok nadir ekranını ve yapısını koruyun.

Kılıfın güzel yanları, cihazı sıkmayacak kadar geniş içinde sürtünmeyecek kadar dar bi yapısı var, ne yazık ki hangi model cep telefonu için üretilmiş bi bilgim yok.

Kılıfın altında kulaklık çıkışı olarak kullanacağınız cep tel adaptör girişi kulaklık jakına cuk oturuyor ve bu giriş ayrıca ekran bölümüne gelen tarafa bir bonbe vererek tekerleğin üzerindeki bölümü yukarıda tutuyor bu da hassas olan vibez tekerleğini serbest hale getiriyir, asla üzerine baskı yapmıyor tabii cebinizde taşınamaz bu şekilde çünkü arkasında mandalı var, bu mandal ime çantanız, kemeriniz veya pantolon ceb kenarına tutturmanız gayet akıllıca ve mantıklı.

Tabii belirtmekte fayda var, tekerleğin döndürme işlemini artık kullanmıyorsunuz çünkü zaten buna gerek kalmıyor yeni upgared ile, ve de bütün tuşlar ile zaten hepsi hallediliyor sorun olmuyor.

Buyrun bakın kendi gözlerinizle görüp karar verin.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Nisan 2014
  2. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    417
    abi küçücük kibar alet olmuş kocaman bence çok iyi değil daha ince etrafını saran bişey olsaymış

3. Luciferman

Luciferman Guest

Oldu, tayt giydirelim. :cheesy:

Bence deneyince görülüyo ki etrafını koruyan deri kılıf oldukça yumuşak yapıya sahip ve üzerindeki şeffaf plastik de göründüğünden daha yumuşak olduğu için tekerleğin baskını rahat hissettirip kullanıma zorluk çıkarmıyor.

Valla insan istiyo tabii orijinal bi tayt giydirelim asortik ve mikrofiber dizayn canavarı olsun, ama bunu tee Amerikadan ve 30+40 ytl'ye getirtilip giydirilebiliyosa varsın o kadar bir potluğu olsun, defileye mi çıkıyoz.

:laugh:

4. sserkogss

sserkogss FLAC

Beğenileri:
    417
    abi defileye çıkmıyon ama estetik namına bişey kalmamış alette yaa neyse senin için sorun yoksa yoktur güle güle kullan

Sayfayı Paylaş