Zen Touch

'Creative' bölümünde Be Creative tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Aynen öyle oldu ; ama insan bir cihazla daha yeni almışken bu kadar uğraşınca doğal olarak cihazdan soğuyorsun (bu nasıl bir kelimedir böyle :) . Multimedya gerçekten kötü bir servis. Şu ana kadar TR sınırları içerisinde tek iyi servis veren yer metan kalmıştı onlarında son zaman da ki değişimlerinden sonra nasıl olduklarını bilmiyorum şahsen.

2. Weros

Weros Guest

Kont G ve Be Creative hoşbulduk ;D

3. apexi

apexi Guest

benimde hala kullandigin mp3 calar ama forumlarda duyduguma göre en cok sorun cikaran cihazlardan biri kendisi he bende bir kere bile takilmadi o baska :)

ama satiyorum simdi ilgilenen arkadaslara duyururlur .

4. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    Hoşgeldin Weros tekrar :wink

@Apexi

Bende de çıkarmamıştı. Şans işi işte biraz, sen de şanslıymışsın ki sorunsuzu gelmiş demek ki.

5. noXious

noXious DSD

Beğenileri:
    10
    Bende de çıkarmadı beyler ama sattık tabi o ayrı çok uzun süren bir beraberliğim oldu desem doğru olmaz.
    @apexi, bu arada hoşgeldin.

6. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    bende de hiçbir problem olmadı... Vibez için ben de sattım :wink

7. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Şans beyler şans...

8. beatleboy

beatleboy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    4 yılı aşkın süredir kullandığım canım Touch'tan şiddetli cazırtı (ya da haşırtı mı demeliyim) ve takırtılar gelmeye başladı. Başlangıç yazısı donuyor ve bir süre sonra "Firmware Problem" yazısı beliriyor. Ama bence problem hard diskte. Defalarca reset, recovery menu yaptım, patakladım ama düzelmedi. Öksüz kalmış gibi hissediyorum kendimi arkadaşlar. Ardahan gibi bir yerdeyim, elektronik cihazlar satan doğru dürüst bir yer bile yok. Cihaz bozulduktan sonra anladım kıymetini bir nevi. Ama giden gitti artık. Sanırım yapılacak bir şey de yok cihaz için artık.

Odyofil bir DAP araştırıyorum şu aralar. S:Flo2 diye bir cihaz takıldı gözüme.

Sayfayı Paylaş