===*** ZEN VISION:M 60 GB AYRINTILI INCELEME ***===

'Creative' bölümünde KontG tarafından 25 Ağustos 2007 tarihinde başlatılan konu.

1. Sam0

Sam0 MP3

Beğenileri:
    0
    BSE Güzel olmuş iyi günlerde kullan [​IMG]

2. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    Yahu bu BSE/kılıf işi hem iyi hem kötü.. Kötü olduğu nokta; müzik çalarınızı hissedemiyorsunuz, onunla bütünleşemiyorsunuz.. İyi olduğu nokta malum..

Şunu belirtmeliyim. Ben de bie ZVM kullanıcısıyım, silikon kılıf kullanıyorum ve hiç emmnun değilim.. Neden derseniz ZVM ler zaten tombul. Silikon kılıfla biraz daha kilo alıyor.. iyice kalınlaşıyor.

3. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    BSE çok ince bir bant zaten ve sadece ön yüzeye yapıştırılıyor, yani bütünleşebiliyorsun aslında. Silikon kılıfı hiç sevmediğim için hiçbir zaman kılıfla kullanmadım, BSE gibi süper bir şey var iyi ki...

4. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4

Yo aslında hiç rahatsız edici bir yönü yok gerçekten... Ben sanmıştım ki hani ön yüzey azıcık daha kalınlaşır.. Ama öyle değil. Gerçekten ince ve yapısı şaşırılacak derecede sağlam... madeni parayı üzerine abandım ama asla bana mısın demedi :)

5. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    Ben BSE kullanmadım hiç ya.. Hadi bakalım.. Madem öyle diyorsunuz, ZVM mi satmaktan vargeçersem ilk iş bir BSE alırım... Silikon kılıftan ağzım yanmış :)

6. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    3 tane alırsan kargo parası vermiyorsun. 1 tane alsan bile (ki bence 2 tane al en az; çünkü ilk etapta başaramayabilirsin) kargo parası çok az. 2 dolar mı neydi :)

7. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    Buyrun BSE

Benim gibi DSC-H1 kullanan kör cahile bir mod söyledi de Soundchaser sağolsun, daha iyi çıktı bunlar.

Bunları da öylesine çektim :p

Benim gibi DSC-H1 kullanan kör cahile bir mod söyledi de Soundchaser sağolsun, daha iyi çıktı bunlar.

8. cyberghost

cyberghost MP3

Beğenileri:
    1
    hangi sitede bu kont efendi :)

9. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    direk kendi sitelerinde :) best skins ever :)

10. soundchaser

soundchaser MP3

Beğenileri:
    4
    Çok güzel çıkmış resimler Be Creative, iyi ki söylemişim. :wink Alet kapasitesine uygun resimler çekmiş. BSE bence cihaza başka bir hava katıyor daha parlak güzel bir yüzeye sahip oluyor alet.

11. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4

Evet bence de... Gerçekten beğendim yapısını... Ne tür bir madde kullanıyorlarsa artık çizilmiyor

12. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    @Soundchaser
    Resim çekesim geldi vallahi bayağı sen söyleyince :) Bir işe yarasın şu alet dedim :)

Evet BSE hakkaten çok güzel bir şey. Zaten farkettim de Zen Vision:M herhalde BSE ve LAME olmasa bitmiş yani :)

13. kontendoo

kontendoo Guest

Gerçekten çok iyi bir inceleme olmuş , ikinizin de ellerine sağlık. Bizimkilere inceleme demek için bin şahit gerek artık. ;D
    Özellikle karşılaştırmaların olması çok iyi olmuş , şahsen en sevdiğim inceleme özelliğidir.

14. KontG

KontG FLAC

Beğenileri:
    4
    Aslında iPod 80 Gb 5.5g ile de bir karşılaştırma düşünüyorum. Aralarındaki farkları biliyoruz ancak yine de resimli ve ayrıntılı bu konuya da nokta koymak isterim. Ancak bunu en erken 2-3 hafta içinde yapabilirim (Arkadaş henüz tatilde) :)

15. Birdy Dizzy

Birdy Dizzy MP3

Beğenileri:
    1
    Bazı cihazlar ne kadar başarılı olsa da bir süre sonra yeni çıkan playerları alanlar tarafından yıpratılıyor. Daha önce kullanmış olduğum cihazlardan sonra ZV:M i inceleyip dinledikten sonra şu ana kadarkiler içinde en iyisi demiştim ve hala severek kullanıyorum. Bu forum da Vibez ı çok övdüler. Test eden arkadaşlar da güveniyordum ama "30 gb lik ZV:M bana yetmiyor, 12gb bana az gelir" dedim ve kesin olarak hiç ilgilenmedim.
    Belli bir kalitenin üzerindeki cihazlarda karşılıklı üstün yönler oluyor. O üstünlük işinize geliyor ise satın alıyorsunuz. Pek çok arkadaş ipod u yerden yere vurdu. Ben hiçbir zaman kötü bir cihaz olduğunu düşünmedim. Sesindeki natürellik abartısızlık pekçok audiophile in istediğiydi.Şu sıralar çeşitli forumlardaki resimlerde gördüğüm ipod+amfi kombinasyonu ile ilgileniyorum. Tabi ki 80 GB olanı ile.

16. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    Evet Vibez hakkaten başka bir şey. Hem kendine özgü sorunları hem de kalitesiyle, sorunlarını biraz geç anladık ama ben flat seste de EQ'da da hâlâ ortak lider olan tek player olarak onu görüyorum :) Kont'un da Vibez'ı değiştirme sebebi senin kapasite sorununla aynı, 12lik Çin işkencesi gibi gelmeye başlamıştı [şu sıralar tatilde, kulakları çınlasın :)]

iPod'un headphone çıkışını hiç sevmem ama LO'da bu kadar kişi yanılıyor olamaz, muhakkak süperdir :) O yüzden kısmen eleştirenlerdenim herhalde o cümlede :)

17. valdez

valdez FLAC

Beğenileri:
    10
    Elinize sağlık arkadaşlar süper inceleme olmuş :ok

18. Be Creative

Be Creative Analog

Beğenileri:
    71
    Ne demek rica ederiz Valdez :wink

19. BisQuit

BisQuit MP3

Beğenileri:
    6
    60gb zen vision m 350 liraya düşmüş :knuppel2:

20. fizmitli

fizmitli Guest

bende yeni bir tane edindim,radyosu yok yalnız.
    Bu cihaza müzik yüklemek biraz zaman istiyor,6.5 gb 1 saati geçti sanırım browserından atması.Diğer dikkatimi çeken parçaya tıklandığında hemen tepki vermemesi 2-3 sn sonra başlıyor.Bu diğer cvm 60larda da böylemi?Yoksa maliyet düşürmek için hdd değişikliğemi gidilmiş acaba.Ürünümü burdaki incelemer doğrultusunda tercih ettim ve gayet memnunum,verdiğiniz emekler için sizlere teşekkürler.

Sayfayı Paylaş